facebook

Etykietki Stikins - bez naszywania czy naprasowania

Etykietki Stikins - bez naszywania czy naprasowania

  • Wystarczy je nakleić
  • Bez naszywania/wprasowania
  • Łatwe do usunięcia
Czas dostawy: 3 - 10 dni robocze
Koszt dostawy: 9,95 zł

Proste oznakowanie odzieży i przedmiotów dzięki naklejkom STikins

Etykietki Stikins można stosować na odzieży i tekstyliach (umieszcza się je na instrukcji prania), ale także jako etykietki adresowe na różnych przedmiotach.

Etykietki Stikins nadają się do znakowania niemal wszystkich przedmiotów, nie niszczą się podczas prania w pralce czy zmywania zmywarce. Etykietki Stikins wystarczy po prostu nakleić, nie trzeba ich wszywać, czy wprasowywać - wyjątkowo proste w użyciu.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ SWOJĄ NAKLEJKĘ
Liczbę i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm


Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz liczbę:
Wybierz czcionkę:
Cena (brutto) zł.
 
Ceny Czarny tekst/białe tło - szybko i prosto:
30 szt.36,00 zł.
60 szt.47,00 zł.
90 szt.68,00 zł.
120 szt.83,00 zł.
240 szt.165,00 zł.
480 szt.314,00 zł.


Informacje o etykietki stikins - bez naszywania czy naprasowania

  • Rozmiar 15 mm x 30 mm z zaokrąglonymi rogami.
  • 2 wiersze tekstowe
  • Przetestowane według normy BS EN ISO6330 - wytrzymują min. 30-krotne pranie w temperaturze 40 stopni.
  • Naklejki na odzież nie są laminowane, ponieważ są wówczas zbyt sztywne.
  • Nadruk może z czasem ulec starciu przy umieszczeniu na spodzie obuwia.
  • Dlatego sugerujemy zamówienie naszych naklejek laminowanych.
  • Patrz: http://www.ikastetykiety.pl/naklejki-z-logo

Etykietki Stikins należy umieścić na instrukcji prania odzieży, aby nie odkleiły się w praniu.

Etykietki Stikins zostały przetestowane przez laboratorium zewnętrzne według normy BS EN ISO6330 - wytrzymują min. 30-krotne pranie w temperaturze 40 stopni.

Pranie odzieży z gotowaniem znacznie skraca okres trwałości etykiet Stikins. Jeśli odzież ma być prana w wysokich temperaturach, lub potrzebujesz rozwiązania, które sprawdza się w całym okresie użytkowania odzieży, zalecamy nasze naprasowanki.

 
 Powiązane produkty
0/5 0