Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1721218263 
0

Personalizowane metki z logo - zaprojektuj je sam!

 • Nadaj odzieży indywidualny charakter
 • Krótki termin dostawy
 • STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Dostarczony do ciebie: 24-29 lipiec
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Oznacz odzież lub swoje kreacje metkami z logo

Jeśli chcesz przełamać swoje stylizacje ozdobnym detalem, wybierz nasze metki tkane. Wykonujemy je z miękkiego poliestru według Twojego, indywidualnego projektu. Proponujemy metkę o wysokości: 10, 14 lub 25 mm. Przy 25 mm. istnieje możliwość stworzenia metki z własnym logo, 1 kolor metki i 1 kolor logo.

Metki możesz samodzielnie zaprojektować, aby nadać odzieży indywidualny charakter.

Metki personalizowane to także doskonały sposób na estetyczne oznakowanie ubranek dziecięcych, aby wróciły do Ciebie, jeśli się zapodzieją.

Nasze metki z nazwiskiem są certyfikowane przez STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certyfikat gwarantuje, że metka z nazwiskiem nie zawiera szkodliwych substancji, dzięki czemu można bezpiecznie umieścić metkę z nazwiskiem w ubraniach dla dzieci.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Sprawdź również nasze metki odzieżowe.

Cena (brutto) zł

Opatrz swoje kreatywne projekty metkami imiennymi


Metki imienne to proste i tanie rozwiązanie w dziedzinie metek tekstylnych do zastosowania w ramach Twoich kreatywnych projektów. Bez względu na to czy szyjesz, szydełkujesz, wykonujesz narzuty lub robisz na drutach oznaczenie gotowego wyrobu zapewnia wiele satysfakcji. Oznakowanie metką imienną Twoich kreacji to jak przekazanie wizytówki, szczególnie jeśli wręczasz wykonane przez siebie ubrania, torebki lub inne akcesoria przyjaciołom czy członkom rodziny. Będzie im to przypominać, kto spędził wiele godzin pracy nad wyjątkowymi prezentami.

Nowi projektanci i osoby kreatywne, które sprzedają swoje kreacje w ramach hobby w wielu przypadkach, wybierają metki imienne jako alternatywę dla naszych profesjonalnych tkanych metek tekstylnych, jeśli chcą ograniczyć koszty. Oferujemy metki imienne w niskich cenach, ponieważ mamy ustaloną gamę kolorów, czcionek i symboli do umieszczania na metkach metodą tkania. Wybierasz kombinację kolorów i czcionkę oraz decydujesz, czy chcesz umieścić na metce imiennej jeden, czy więcej symboli.

Zadecyduj, jaki tekst ma się znaleźć na metce imiennej


Niektóre osoby do umieszczenia na metce imiennej wybierają imię i nazwisko, inicjały lub tytuły, inne preferują teksty takie jak „Wykonał...”, „Wykonała...” czy „Stworzył...,”Stworzyła...”, „Zrobiła na szydełku babcia”, „Zrobienie tego trwało wieczność...” albo „Prezent od serca”. Inne osoby wybierają nazwę profilu na Instagramie lub inne pseudonimy, pozwalające ich klientom łatwo je ponownie odnaleźć. Metki imienne dostarczamy w postaci umożliwiającej ich odcięcie i zagięcie w wybrany przez Ciebie sposób.

Wybierz kolor tekstu oraz tła na swojej metce imiennej


Jeśli potrzebujesz metek imiennych w różnych kolorach w niewielu egzemplarzach, możesz wybierać spośród naszych wspaniałych pakietów mieszanych składających się z metek imiennych w wielu atrakcyjnych kolorach. Innym dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą urozmaicić swoje personalizowane metki imienne, jest ich naszycie na pozostały kawałek tkaniny przed ich umieszczeniem na gotowym wyrobie.

Możliwości są niemal nieograniczone i masz wiele opcji jeśli chodzi o spersonalizowanie metek imiennych. Jeśli chcesz na metce imiennej zamieścić logo, sprawdź: Metki imienne z logo.

Cena za 50 szt. wszywek z własnym tekstem to jedynie 79 zł.. Ta inwestycja na pewno szybko się zwróci, kiedy wróci do Ciebie np. zagubiona odzież. Metki na zamówienie można także stosować dla oznaczenia własnych kreacji, czy wyrobów na sprzedaż. Aby ten niewielki wydatek się zwrócił, nie potrzebujesz wielu klientów. Indywidualne oznakowanie sprawia, że łatwo Cię ponownie odnaleźć.

Kliknij tu, aby zobaczyć m.in. inspirujące przykłady projektów i zestawień kolorystycznych, które wybrali inni klienci. Możesz również zrobić własne wstążki do pakowania prezentów z tkanym tekstem, w tej samej dobrej jakości co taśmy z nazwiskami.

Zaprojektuj własne, indywidualne wszywki.

Dobrym pomysłem jest także umieszczenie na nich numeru telefonu, bo może się zdarzyć, że Twoje dziecko się zgubi (odpukać w niemalowane) i wtedy obie zguby szybko się odnajdą.

STANDARD 100 by OEKO-TEX® cert.nr. 1003008 centexbel.
 

Informacje

 • Tekst jest centrowany, maks. 25 znaków ze spacjami w każdym wierszu.
 • Metki tkane dostarczamy w rolkach, poszczególne metki należy odciąć przed naszyciem.
 • Oferujemy także wszywki z lewą stroną umożliwiającą wprasowanie. Jeśli wolisz oznaczyć odzież poprzez wprasowanie, polecamy również nasze naprasowanki, które są niezwykle wytrzymałe i proste w użyciu.
 • Wszywki wykonujemy w 100% z miękkiego poliestru.
 • 3 "spacje"/odstepy odpowiadają średnio 10 mm.
 • Przetestowane - można prać w temperaturze do 90 stopni, dotyczy także metek naklejanych.
 • Wszywki oferujemy w trzech wysokościach - 10, 14 lub 25 mm - te ostatnie z logo, ich długość zależy od liczby znaków i wybranej czcionki.
 • W przypadku wyboru koloru złotego lub srebrnego stosujemy przędzę lurex, co sprawia, że imienniki są sztywniejsze. W przypadku zamówień w kolorze złotym i srebrnym dostarczamy 10% wszywek więcej (bez dopłaty), ponieważ kilka z nich ma zazwyczaj wadliwy splot, więc klient otrzymuje tyle prawidłowych metek, za ile zapłacił, a niekiedy więcej.
 • Wokół tekstu pozostawiamy zapas 15 mm na zakładkę do naszycia.
 • Nasze wszywki nie farbują.
 • Wyprodukowano w Europie.
 • Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® gwarantuje, że wszywki nie zawierają materiałów szkodliwych dla zdrowia.


Zastosuj metki imienne dokładnie tak, jak chcesz


W wielu przypadkach oba końce wstążki są zawijane ku dołowi, aby miejsca odcięcia metki imiennej były zakryte. Często widzimy też metki imienne zagięte tak, aby metka mogła służyć do zawieszania np. ręcznika czy ściereczki. Pragniemy zwrócić uwagę, że metki imienne mają drobną przerywaną linię pomiędzy poszczególnymi sztukami, która wskazuje gdzie należy je odciąć. Jeśli chcesz zamówić metki imienne bez tej przerywanej linii, możesz to zrobić tutaj wstążki prezentowe.

Metki imienne przyjazne środowisku


Przemysł tekstylny odpowiada za dużą ilość zanieczyszczeń w skali globalnej i dlatego jesteśmy dumni, że 80% nici, które stosujemy do produkcji metek imiennych, jest wykonanych z poliestru z odzysku. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy stosować 100% poliestru z odzysku.

 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1
Pracujemy w okresie wakacji letnich!