Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1721226259 
0

ID Opaski - Opaski identyfikacyjne na rękę

Opaski identyfikacyjne na rękę są idealne dla dzieci czy dorosłych, w sytuacjach, gdy wymagana jest szybka identyfikacja, np. jeśli ktoś się zgubi lub w przypadku osób cierpiących na takie choroby, jak cukrzyca czy padaczka. Większość opasek identyfikacyjnych na rękę jest opatrzonych numerem telefonu osoby kontaktowej, informacjami na temat choroby lub innych stanów

W przypadku dzieci opaski identyfikacyjne na rękę są szczególnie popularne, gdy rodzina wyjeżdża się na wakacje, udaje do centrum handlowego, parków rozrywki itp. Opaski informacyjne możesz samodzielnie opatrywać informacjami i stosować wielokrotnie. Dziecięce opaski identyfikacyjne na rękę posiadają nadruk lub są tkane, co zapewnia komfort przez wiele dni. Jeśli potrzebujesz taniego rozwiązania, np. na dziecięce przyjęcie, wybierz papierowe opaski identyfikacyjne na rękę.

Zobacz asortyment

 •      Wodoodporne
 •      Do wielokrotnego użytku
 
Cena: od 23,50 zł.
 •      Podnosi sprzedaż
 •      Optymalnie eksponuje produkt
 •      Profesjonalne rozwiązanie
 
Cena: od 318 zł.
 •      Własny projekt klienta
 •      Do wielokrotnego użytku
 •      Zapewnia dziecku bezpieczeństwo
 
Cena: od 2110 zł
 •      Umożliwia szybkie odnalezienie dzi..
 •      Zapewnia bezpieczeństwo na wakacjach
 •      Wpisz tekst zwykłym długopisem
 
Cena: od 28 zł.
 •      Materiał elastyczny
 •      Możliwość regulacji
 •      Oferujemy tylko opaskę na rękę
 
Cena: od 11 zł
 •      Na wszelki wypadek
 •      Wysoka jakość
 •      Do wielokrotnego użycia
 
Cena: od 109,00 zł.

Jaką opaskę identyfikacyjną na rękę mam wybrać?

Dziecięce opaski identyfikacyjne na rękę to inteligentne i tanie rozwiązanie, kiedy wybierasz się na wakacje lub jednodniową wycieczkę. Wybór opaski identyfikacyjnej na rękę zależy od potrzeb Twojej rodziny.

Poniżej może zapoznać się różnymi rodzajami opasek identyfikacyjne na rękę, które mogą być stosowane przez młodzież i osoby dorosłe ze specjalnymi potrzebami.

Możesz też zamówić spersonalizowane opaski informacyjne na rękę do zastosowania na Twojej ścianie wspinaczkowej, w parku tematycznym, ZOO itp. opatrzone logotypem firmy. Dowiedz się więcej o spersonalizowanych opaskach informacyjnych na rękę.

Opaski informacyjne na rękę

Opaski informacyjne na rękę to opaski identyfikacyjne wielokrotnego użytku. Opaski informacyjne na rękę posiadają zabezpieczone zamknięcia zapewniające, że nie może ich samodzielnie otwierać i zamykać. Imię, nazwisko i nr telefonu wpisujesz samodzielnie długopisem. Opaski informacyjne na rękę świetnie nadają się do zastosowania podczas jednodniowych wycieczek czy krótkich wakacji. Ten rodzaj opasek na rękę zawsze mamy na stanie, możemy je wysłać tego samego dnia, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 14:00. Zobacz tu wiele wzorów np. piękne projekty z motywami Disneya, takimi jak Księżniczki, Epoka lodowcowa, Samochodziki czy Aladyn.

Dziecięce opaski identyfikacyjne na rękę

Opaski identyfikacyjne na rękę z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem to luksusowe rozwiązanie do zastosowania każdego dnia podczas wakacji. Tekst jest drukowany bezpośrednio a opasce i nie rozmywa się w basenie, a opaska szybko wysycha po wyjściu z wody. Opaska pozostaje na ręce i należy ją przeciąć powrocie z wakacji. Opaski na rękę wykonujemy według Twojego projektu. Opasek na rękę nie można stosować ponownie, ale mogą pozostawać na ręce przez wiele dni. Czas dostawy wynosi 11-15 dni, więc jeśli wybierasz to rozwiązanie, pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie złożyć zamówienie.

Osobiste opaski identyfikacyjne na rękę dla dzieci

Osobiste opaski identyfikacyjne na rękę dla dzieci to opaski tkane Te opaski na rękę są produkowane z tkanego poliestru z certyfikatem Eco-Tex. Ten rodzaj opasek może pozostawać na ręce przez wiele miesięcy. Czas dostawy tego rodzaju opasek na rękę wynosi 5-10 dni. Masz do wyboru szeroką gamę kolorów i rodzajów czcionek. Możesz wybrać pakiet mieszany z opaskami na rękę w różnych kolorach.

Papierowe opaski identyfikacyjne na rękę

Papierowe opaski identyfikacyjne na rękę to najtańsze i najbardziej inteligentne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz opasek na rękę dla wielu dzieci, np. w przedszkolu czy na dziecięce party. Opaski na rękę są wykonane z tego samego odpornego materiału, jak papierowe opaski na rękę. Tego rodzaju opasek identyfikacyjnych na rękę nie można stosować ponownie, ale bez problemu mogą pozostawać na ręce przez kilka dni (do jednego tygodnia). Po otrzymaniu opasek na rękę zapisz na nich imię i nazwisko, nr telefonu czy inne dane. Jeśli złożysz zamówienie w dzień roboczy przed godziną 14:00, wyślemy zamówienie tego samego dnia. Papierowe opaski na rękę można zamawiać w pakietach po 5 lub 10 sztuk. Możesz zamówić neutralne opaski na rękę lub opaski w wielu kolorach. 

Spersonalizowane opaski informacyjne na rękę

Spersonalizowane opaski informacyjne na rękę są przeznaczone dla firmy lub organizacji, które chcą, aby rodziny odwiedzające dany park rozrywki, tematyczny, ZOO czy ścianę wspinaczkową poczuły się bezpiecznie. Opaski możemy wykonać według Twojego projektu i opatrzyć Twoim logiem. Możesz je rozdawać za darmo lub sprzedawać.

Elastyczna opaska na rękę z funkcją GPS i pomocy

Potrzebujesz opaski na rękę z funkcją GPS lub przyciskiem bezpieczeństwa dla osoby niepełnosprawnej lub starszej? W takim razie ta elastyczna opaska na rękę z funkcją GPS jest perfekcyjnym rozwiązaniem.