Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1713180425 
0

Metki, wszywki i naszywki skórzane lub skóropodobne

  • Własny projekt/logo klienta
  • Możliwość nadruku lub tłoczenia
  • Wysoka jakość skóry
Dostarczony do ciebie: 30 kwiecień-13 maj
Otrzymaj cenę

Ekskluzywne wszywki skórzane skóropodobne

Wykonujemy wszywki skóropodobne z doskonałej jakości. Do zastosowania na odzieży, tkaninach, dywanach itp. Jeśli szukasz niedrogich, ekskluzywnych wszywek skóropodobnych, znajdziesz je u nas. Wykonujemy je według projektu klienta, możliwość nadruku lub tłoczenia.

Ty decydujesz, jak mają wyglądać Twoje wszywki skórzane. Powyżej możesz przesłać zapytanie o cenę dla wybranego rozmiaru i materiału.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Sprawdź również nasze tekstylne metki.
 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Ceny wszywek skórzanych:
100 szt.10,50 zł.
300 szt.5,00 zł.
500 szt.3,60 zł.
1000 szt.2,90 zł.

Koszt początkowy każdego projektu z nadrukiem - 250 zł.
Koszt początkowy w przypadku projektu z logo wytłaczanym lub wypukłym - 500 zł.
Cena przykładowa - 50 x 50 mm.
Klientom zwracamy uwagę, że wszystkie powyższe ceny podano bez VAT-u.

Możesz wybrać kształty i design, aby odpowiadały Twoim wymaganiom. Zobacz kolory - zwracamy uwagę, że kolory nie są dokładnie odwzorowywane na ekranie komputera.

Naszywki skórzane z logo to niewielkie, ale bardzo estetyczne detale, dzięki którym oferowane przez Twoją firmę produkty zyskają na ekskluzywności. Mogą być wykonane jednak nie tylko ze skóry naturalnej, ale również z ekologicznego tworzywa przypominającego ten materiał. Dzięki temu używa się ich również na produktach wegańskich. Dodatkowym wyróżnikiem metek skórzanych jest to, że można stworzyć na nich nadruki i tłoczenia, zgodnie z potrzebami klienta. Wszystko to według indywidualnego projektu. Opcją jest też dostawa z rzemykiem. Dzięki temu można z łatwością dołączyć ten detal ręcznie, bez konieczności jego naszywania, jeśli nie pozwala na to budowa i design danego przedmiotu.


Kiedy wybrać metki skórzane z logo?


Takie elementy sprawdzają się w wielu sytuacjach. Głównie dedykowane są dla firm branży odzieżowej jako skórzane naszywki na ubrania, ale także dla producentów ekskluzywnych tkanin, dywanów, portfeli, galanterii oraz wielu innych przedmiotów, w przypadku których znaczenie mają detale. Wówczas stają się dla potencjalnego klienta potwierdzeniem, że dany produkt jest wysokiej jakości i tym samym może to przekładać się na większą chęć do zakupu. W przypadku produktów klasyfikowanych jako ekskluzywne, klienci zwracają bowiem ogromną uwagę na detale.


Dlaczego warto wybrać nasze naszywki skórzane?


Dlaczego zdecydować się właśnie na nasze produkty? Jako ekspert w branży stawiamy na produkty wysokiej jakości, ale w przystępnych cenach. Stawiamy także na jawność cen, przede wszystkim w przypadku standardowych zamówień. Można więc szybko i wygodnie sprawdzić, ile będzie kosztowało zamówienie, bez konieczności kontaktu z naszymi doradcami. Oczywiście naszywki skórzane z logo można zakupić także w większych liczbach. Wówczas zachęcamy do bezpośredniego kontaktu po to, aby omówić szczegóły oraz dowiedzieć się, jaki będzie przybliżony czas realizacji całego zlecenia.


Jeśli szukasz innych ciekawych detali do odzieży, to serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszywek na ubrania lub metek do ubrań, idealnych do ozdabiania ubrań dla dzieci. Elementy te również można zakupić w większej liczbie i na bardzo preferencyjnych warunkach.


 

Informacje

  • Możliwość odwzorowania wielu detali.
  • Dostępne skórzane lub skóropodobne.
  • Wszywki skóropodobne już od 300 szt., ze skóry naturalnej od 500 szt.
  • Możliwość nadruku lub tłoczenia.
  • Wymiary i kształt według życzeń klienta.
  • Wykonujemy je według dowolnego projektu klienta.
  • Możliwość dostawy z rzemykiem


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1