facebook

Naszywki do naprasowania na ubrania
Naszywki do naprasowania na ubrania

Naszywki do naprasowania na ubrania

  • Prosty sposób na dziury
  • Estetyczne
  • Proste do naprasowania
Czas dostawy: Wysyłamy już dzisiaj Informacja
Czas dostawy
Jeśli złożysz zamówienie przed godz. 14, wysyłamy twoje zamówienie tego samego dnia. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz potwierdzenie na e-maila.

Koszt dostawy: Opłata zależna od wagi

Naszywki na odzież - wiele modeli.

UWAGA! Łatki do naprasowania należy naprasowywać pod wysoką temperaturą po obu stronach ubrania, bez użycia pary. Tzn. po stronie wierzchniej i spodniej. Nasze łatki można stosować jako elementy dekoracyjne oraz do reparacji odzieży, np. dziur na łokciach czy kolanach. Można je także stosować jako elementy dekoracyjne lub naprasowanki, ich naszycie lub naprasowanie na odzież jest wyjątkowo proste. Nasze łatki możesz stosować do reparacji dziurawej odzieży, ale mogą także stanowić estetyczny element dekoracyjny, masz do wyboru wiele pasujących kolorów i materiałów.
 
basket
Added to Cart
 
 
 
Nasze łatki do naprasowania są dostępne z następującymi motywami - Superman (etykiety i łatka), Hello Kitty (etykiety i łatki), Huk (łatki), Captain America (łatki), Ironman (łatki), litery na odzież, łatki w kształcie liter, kwiatki na odzież, gwiazdki na odzież, łatki w kształcie piłki, łatki z piratem, łatki z konikiem, łatki z traktorem, Spiderman na odzież, łatki ze zwierzątkami, łatki z kwiatkami, czarne łatki na odzież, łatki Minions, łatki Frost.

Informacje o naszywki do naprasowania na ubrania

  • Wiele różnych rozmiarów i motywów
  • Estetyczne łatki na odzież Łatki na łokcie, Reparacja odzieży
  • Strona spodnia z Vilesofix
  • Łatwe do naprasowania łatwe do naprasowania łatki na spodnie
  • Instrukcja: Ustaw żelazko na temperaturę 150 stopni, przykryj naprasowankę cienką tkaniną przed naprasowaniem. Nie stosuj pary. Zaprasuj, przyciskając przez ok. 30-50 sekund, jeśli jest to możliwe zaprasuj także spodnią stronę ubrania. Odłóż, aby łatka ostygła.

Nasze łatki są bardzo estetyczne i można je szybko naprasować na odzież. Dzieci uwielbiają, kiedy ich ubranka są ozdobione ulubioną postacią czy motywem. Można je stosować na kombinezonach, spodniach narciarskich, na łokciach czy kolanach. Możesz je praktycznie stosować na każdym rodzaju odzieży, także jako elementy dekoracyjne.

 
0/5 0