Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1716423185 
0

Samoprzylepne naklejki adresowe

  • Oznacz to, co dla Ciebie ważne!
  • Dowolny tekst i kolor
  • Wyjątkowa wytrzymałość
Dostarczony do ciebie: 28-31 maj
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Naklejki adresowe z własnym tekstem

Zdarzyło Ci się coś zgubić? A może wróciłeś do domu z rzeczą, która należy do kogoś innego? Nasze naklejki adresowe to świetne rozwiązanie.

Zastosuj nasze wyjątkowo trwałe naklejki do oznakowania swoich rzeczy. Są dostępne w wielu kolorach, wybierz ten, który Ci odpowiada.

Możesz je wykorzystać do oznakowania pojemników na posiłki, kubków, zabawek, albo jako identyfikację nadawcy przesyłek. Tu znajdziesz wszystkie naklejki dostępne w naszej ofercie.

Oferujemy również

Naklejki
Standardowy / Prostokątny

Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Naklejki swobodnie zaprojektowane według własnego projektu
Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz Ilość:

Wybierz Ilość:

Wymiary: 37 x 16 mm
Uwaga: Inna cena w przypadku nadruku kolorowego
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Wybierz motywy:
Twoja etykieta
Cena (brutto) zł Cena (brutto) złInformacje

  • 37 mm x 16 mm z zaokrąglonymi rogami.
  • Zamów już od 1 szt. z własnym tekstem w kolorze czarnym na białym tle lub też w innej kolorystyce.
  • Nie odklejają się i nie niszczą w zmywarkach do naczyń, pod wpływem oleju, tłuszczu, benzyny, mrozu, wiatru czy innych warunków atmosferycznych.
  • Są wytrzymałe.
  • Mogą być stosowane do oznakowania książek, narzędzi, płyt CD, sprzętu sportowego, latarek, gier komputerowych, sprzętu fotograficznego, listów i wielu innych przedmiotów.
  • Dobrym pomysłem jest także umieszczenie na naklejkach numeru telefonu, jeśli oznakowana rzecz się zapodzieje, jest szansa, że ją odzyskasz.


Samoprzylepne naklejki adresowe do oznakowania niemal wszystkiego. Nie nadają się jednak do oznakowania odzieży (odklejają się w praniu), obuwia itp. Dla odzieży zalecamy nasze naprasowanki.

Naklejki są wykonane z polipropylenu. Nasze trwałe naklejki nie odklejają się w zmywarce do naczyń, pod wpływem wiatru i innych czynników atmosferycznych. Po prostu oznakuj nimi wszystko to, czego absolutnie nie chcesz zgubić.

Personalizowane samoprzylepne naklejki adresowe


Zdarzyło Ci się kiedyś przypadkowo zabrać rzecz do domu rzecz, która nie należy do Ciebie? A może sam zgubiłeś jakiś gadżet, który nigdy już nie wrócił w Twoje ręce? Jeśli chcesz uniknąć w przyszłości takich sytuacji, to z pomocą przyjdą Ci nasze naklejki adresowe samoprzylepne. Jest to tani i prosty sposób na oznaczenie swojej własności, co znacznie ułatwi Ci życie. Dzięki temu unikniesz również niepożądanych nieprzyjemności i pomyłek, gdy inne osoby mają taki sam przedmiot, np. w pracy lub szkole. Łatwo odróżnisz swoje rzeczy, nie tracąc cennego czasu i energii na zastanawianie się, czy to na pewno należy do Ciebie. Za pomocą samoprzylepnych naklejek adresowych możesz oznaczyć pojemniki na posiłki, kubki, książki, sprzęt fotograficzny, płyty CD, laptopa, zabawki i wiele innych akcesoriów. Naklejki adresowe przydadzą Ci się również w sytuacji, gdy często nadajesz przesyłki i nie chce Ci się za każdym razem pisać na kopercie swoich danych. Wystarczy, że na paczce nakleisz gotową naklejkę, która będzie czytelna i w przypadku zwrotu do nadawcy nie nastąpi żadna pomyłka. 


Estetyczne samoprzylepne naklejki adresowe


Skorzystaj z naszej oferty i oznacz naklejkami to, co dla Ciebie ważne. Naklejki możesz wykorzystać na wielu powierzchniach, ale nie nadają się one do oznakowania odzieży. Stwórz własną, personalizowaną naklejkę za pomocą naszego generatora. Wybierz kolor i rodzaj czcionki, motyw oraz kolor tła. Naklejki z białym tłem są dostarczane w rolkach, zaś wszystkie inne kolory w postaci arkuszy. Wymiary nalepek to 37 mm x 16 mm z zaokrąglonymi rogami. Oferowane przez nas naklejki są niezwykle trwałe. Nie odklejają się i nie niszczą pod wpływem oleju, tłuszczu, benzyny, mrozu, wiatru czy innych warunków atmosferycznych. Mogą być również stosowane na naczyniach i pojemnikach, które wkładasz do zmywarki. Nalepka nie ulegnie zniszczeniu i pozostanie czytelna. Realizujemy zamówienia na samoprzylepne naklejki adresowe już od jednej sztuki. Im większą ilość zamówisz, tym korzystniejsza cena za sztukę. 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1