facebook

Samoprzylepne naklejki adresowe
Samoprzylepne naklejki adresowe
Samoprzylepne naklejki adresowe

Samoprzylepne naklejki adresowe

  • Oznacz to, co dla Ciebie ważne!
  • Dowolny tekst i kolor
  • Wyjątkowa wytrzymałość
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
Koszt dostawy: bezpłatna powyżej 250 zł

Naklejki adresowe z własnym tekstem

Zdarzyło Ci się coś zgubić? A może wróciłeś do domu z rzeczą, która należy do kogoś innego? Nasze naklejki adresowe to świetne rozwiązanie.

Zastosuj nasze wyjątkowo trwałe naklejki do oznakowania swoich rzeczy. Są dostępne w wielu kolorach, wybierz ten, który Ci odpowiada.

Możesz je wykorzystać do oznakowania pojemników na posiłki, kubków, zabawek, albo jako identyfikację nadawcy przesyłek.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ
ZAAWANSOWANE
OBRYSIE
Liczba i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm Uwaga! Pomiary są podane w mm.

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz liczbę:

Wybierz liczbę:

Wymiary: 37 x 16 mm
Uwaga: Inna cena w przypadku nadruku kolorowego
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Cena (brutto) zł Cena zł
(brutto)


Informacje
  • 37 mm x 16 mm z zaokrąglonymi rogami.
  • Zamów już od 1 szt. z własnym tekstem w kolorze czarnym na białym tle lub też w innej kolorystyce.
  • Nie odklejają się i nie niszczą w zmywarkach do naczyń, pod wpływem oleju, tłuszczu, benzyny, mrozu, wiatru czy innych warunków atmosferycznych.
  • Są wytrzymałe.
  • Mogą być stosowane do oznakowania książek, narzędzi, płyt CD, sprzętu sportowego, latarek, gier komputerowych, sprzętu fotograficznego, listów i wielu innych przedmiotów.
  • Naklejki z białym tłem są dostarczane w rolkach, wszystkie inne kolory w postaci arkuszy.
  • Dobrym pomysłem jest także umieszczenie na naklejkach numeru telefonu, jeśli oznakowana rzecz się zapodzieje, jest szansa, że ją odzyskasz.


Samoprzylepne naklejki adresowe do oznakowania niemal wszystkiego. Nie nadają się jednak do oznakowania odzieży (odklejają się w praniu), obuwia itp. Dla odzieży zalecamy nasze naprasowanki.

Naklejki są wykonane z polipropylenu. Nasze trwałe naklejki nie odklejają się w zmywarce do naczyń, pod wpływem wiatru i innych czynników atmosferycznych. Po prostu oznakuj nimi wszystko to, czego absolutnie nie chcesz zgubić.

 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1