facebook

Oznacz Twój sprzęt do golfa lub inne przedmioty!
Oznacz Twój sprzęt do golfa lub inne przedmioty!

Oznacz Twój sprzęt do golfa lub inne przedmioty!

  • Doskonała jakość
  • Zabezpiecz swój sprzęt
  • Wybierz własny tekst
Czas dostawy: 3 - 10 dni robocze
Koszt dostawy: 9,95 zł

Etykiety na sprzęt do golfa z własnym tekstem, zabezpieczą Twoje golfowe akcesoria!

Zdarzyło Ci się kiedyś zostawić kij w bunkrze, albo na greenie? Mamy sposób, aby do Ciebie wrócił...

Nasze naklejki od oznakowania sprzętu golfowego z własnym tekstem to doskonały produkt, który zabezpieczy Twoje cenne akcesoria.

Naklejki są odporne na działania warunków atmosferycznych, i możesz na nich umieścić własny tekst, aby nikt nie miał wątpliwości, do kogo należy sprzęt.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ SWOJĄ NAKLEJKĘ
Liczbę i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybież"

Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz liczbę:
Wybierz czcionkę:
Cena (brutto) zł.


Informacje o oznacz twój sprzęt do golfa lub inne przedmioty!

  • Tekst zostaje zawsze wycentrowany, stosujemy największy możliwy rozmiar czcionki. Oznacza to, że im mniej tekstu, tym większy rozmiar czcionki.
  • Wpisz tekst używając dużych i małych liter, tak jak ma widnieć na etykiecie.
  • Etykiety golfowe dostarczamy w postaci rolki, a w przypadku gdy klient wybiera kolor inny niż biały, w postaci arkuszy.
  • Maks. 5 wierszy tekstowych.
  • W różnych rozmiarach.

Samoprzylepne naklejki golfowe posiadają wyjątkowo silny klej i są wykonane z winylu, możesz na nich umieścić własny tekst, aby zabezpieczyć swój sprzęt.

Sprzęt do golfa nie jest tani, na pewno nie chcesz, aby się zawieruszył!

Na pewno zdarzyło Ci się kiedyś zostawić kij w bunkrze, albo na greenie. Oznacz swoje akcesoria do golfa samoprzylepnymi naklejkami z własnym tekstem, aby nikt nie miał wątpliwości, do kogo należą.

 
5/5 1