Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1719324593 
0

Zaprojektuj własne metki i wszywki żakardowe do ubrań - przeznaczone do profesjonalnej produkcji

 • Zamówienia możliwe już od 100 szt.
 • Doskonała jakość i estetyka
 • Krótki termin dostawy
Dostarczony do ciebie: 10-18 lipiec
Otrzymaj cenę

Wszywki do profesjonalnej produkcji odzieży

Jeśli chcesz podkreślić unikatowy charakter swoich wyrobów, wybierz nasze, estetyczne wszywki.

Wszywki żakardowe możesz dowolnie zaprojektować. Wybierz dowolną kolorystykę, rozmiary, projekty i sposób złożenia, aby idealnie odpowiadały Twoim wyrobom i preferencjom twoich klientów.

Zaawansowane narzędzie przeznaczone do projektowania etykietek odzieżowych

Etykietki odzieżowe składane na pół lob Zaprasowane konce Podwijane

Jeśli koszt początkowy okaże się zbyt wysoki, istnieje możliwość zamówienia 50 tkanych etykiet imiennych z własnym tekstem za jedyne 69,00 zł. Dowiedz się więcej: metki imienne. Jeśli nie jesteś pewien, co wybrać, możesz zamówić próbki tkanych metek.
 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Ceny za szt.:
100 szt.5,50 zł.
300 szt.2,50 zł.
500 szt.1,50 zł.
1000 szt.0,80 zł.

Koszt początkowy dla poszczególnych projektów 150 zł. (koszt jednorazowy)

Zwracamy uwagę, że wszystkie ceny podano bez VAT-u.

Kup profesjonalne tkane metki w Ikast Etykiety


Profesjonalne tkane metki mają kluczowe znaczenie dla producentów odzieży w skali handlowej. Bez względu na to, czy chodzi o pewne unikatowe artykuły odzieżowe, czy o dużą kolekcję. Tkane metki ubrań znacznie ułatwiają klientom rozpoznanie Twojej marki i jej odnalezieni, jeśli chcą kupić więcej artykułów. Zamawiając tkane metki, musisz przesłać do nas ich projekt.

Po jego przesłaniu do naszego zespołu produkcyjnego wprowadzi on zmiany, o ile będą wymagane, po czym zwrócimy się do Ciebie o akceptację zmian przed rozpoczęciem produkcji metek. Dzięki temu przed rozpoczęciem produkcji nawiązujemy dialog, jeśli coś trzeba zmodyfikować.


Jak mają wyglądać Twoje tkane metki?


Przed skontaktowaniem się z nami możesz rozpatrzyć, jaki rodzaj metek Cię interesuje. Tkane metki możemy produkować stosując różnorakie rodzaje zagięć, takich jak środkowe, końcowe, skośne lub typu Manhattan. Możemy też produkować metki bez zagięcia. Zobacz przykłady metek bez zagięcia tutaj. To jakie tkane metki będą optymalne oczywiście zależy też od tego, jaki mają mieć wygląd oraz gdzie mają być wszywane do ubrań.

Różne metki zapewniają różne efekty wizualne. Niektórzy klienci preferują duże i wyróżniające się tkane metki w neonowych kolorach, a inni preferują metki umieszczane w dyskretnym miejscu, wszystko zależy od tego, jak chcesz zaprezentować markę i promować określony styl.


Tkane metki wysokiej jakości


Nasze tkane metki wykonujemy z poliestru. Zastosowanie tego materiału do produkcji tkanych metek zapewnia ich trwałość. Jednocześnie umożliwia dodanie wielu szczegółów.

Decyzja, jaki wybór jest najlepszy w przypadku Twojej marki zależy oczywiście od Ciebie, możesz też zamówić pakiet różnych metek do różnych produktów.

Przekaż nam informacje na temat wymaganych metek i podaj ich rozmiary, teksty i logo do umieszczenia, kolory itd. Następnie wraz z Tobą znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

W Ikast Etykiety możesz też zakupić hashtagi i metki z instrukcjami prania, aby zapewnić Twoim produktom optymalny wygląd przed ich wysyłką na rynek.

Jeśli chcesz podkreślić unikatowy charakter swoich kreacji, wybierz nasze, estetyczne wszywki żakardowe.

Wszywki żakardowe. możesz dowolnie zaprojektować . Wybierz dowolną kolorystykę, rozmiary, projekty i sposób złożenia, aby idealnie odpowiadały Twoim wyrobom i preferencjom klientów.

Wykonujemy je w dowolnym kolorze z palety Pantone C, kolory możesz zobaczyć tu Etykietki odzieżowe składane na pół , zwracamy jednak uwagę, że kolory nie są dokładnie odwzorowywane na ekranie komputera.

Poniżej prezentujemy ofertę standardowych etykiet tekstylnych, dla podanych ilości, przy czym istnieje możliwość zamówienia wielu innych formatów, kształtów i kolorów. Etykiety mogą też być o wiele większe niż pokazane poniżej.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zobacz wybór tekstylne metki.
 

Informacje

 • Do 8 kolorów na etykiecie.
 • Wykonywane według indywidualnych wymogów klienta.
 • Możliwe wszelkie rozmiary.
 • Składanie według wymogów klienta, patrz zdjęcie u góry.
 • Wykrawanie laserowe do dowolnych kształtów.
 • Motywy tkane z adamaszku, tafty, satyny, także łącznie, oraz w różnych odcieniach, np. czarny na czarnym.
 • Możliwość zastosowania tkania w wysokiej rozdzielczości, z zastosowaniem bardzo cienkich włóczek oraz kilku ich rodzajów, dla precyzyjnego odwzorowania detali.


Inspiracje — tkane metkiWiele ubrań sprzedawanych na całym świecie jest opatrzonych metkami, a w ostatnich latach coraz popularniejsze stało się projektowanie własnych metek zarówno w ramach małych jak i dużych własnych kreatywnych projektów. Tkane metki to swego rodzaju „wizytówka”, umożliwiająca producentowi czy artyście wskazanie użytkownikom, kto wykonał wyrób. Zamawiając tkane metki w Ikast Etykiety, masz wiele możliwości projektowania metek pasujących do Twojej marki.

Zamawiając metki, możesz wybierać spośród szeregu różnorakich splotów. Poszczególne sploty zapewniają odmienny styl, co przyczynia się do wzmocnienia wizerunku Twojej marki.

Sploty satynowe zapewniają, iż tkane metki mają połyskliwą powierzchnię.

Sploty adamaszkowe charakteryzują się tym, że umożliwiają uzyskanie tkanych wzorów na metce zamiast ich nadrukowania.

Jeśli tkane metki wymagają dokładnego odwzorowania detali zalecamy sploty o „wysokiej rozdzielczości”. W przypadku tych splotów stosujemy wiele znacznie cieńszych nici.

Masz już gotowy projekt? Jeśli nie możesz wziąć pod uwagę te kwestie:

 • Oczekujesz wysokiego kontrastu pomiędzy czarnym tłem i kolorowym tekstem, czy też kolory mają być podobne?

 • Czy potrzebujesz takich samych metek do zastosowania w ramach wszystkich kreacji/kolekcji, cz też różnych rodzajów tkanych metek pasujących do danych ubrań?

 • Czy tekst ma znajdować się w ramce? Ramka może mieć postać linii, składać się z kropek lub tylko poziomych lub pionowych linii u dołu lub po bokach.

 • Czy pod tekstem ma znajdować się wzór? Osiągnięcie wizualnego efektu wielowarstwowego jest proste poprzez zastosowanie na tkanej metce wzoru i umieszczenie na nim tekstu.

 • W jaki sposób metki zostaną wszyte do ubrań? Należy rozważyć sposób wszycia tkanych metek do ubrań. Przed wyborem metek weź też pod uwagę rodzaj materiałów, z którymi będą stosowane.

 • Na tkanych metkach można umieszczać zarówno logo jak i tekst.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1