Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1716423706 
0

Opakowania i bileciki prezentowe

Bez wątpienia odpowiednie opakowanie może sprawić, że prezent lub produkt staje się bardziej ekskluzywny. Wstążki prezentowe, wstążki z logoi bilecik prezentowy stanowią unikatowy sposób, aby nadać prezentowi ostateczny charakter.

Przed sprzedażą opatrz produkty bilecikami, aby wyeksponować swoją markę

Zastosowania prezentowych wstążek i wstążek z logo są niemal nieograniczone. W wielu przypadkach wstążki prezentowe stosują prywatne osoby, które pragną nadać osobisty charakter prezentom lub jako dekoracje imprezowe. Wstążki z logiem zakupują głównie firmy do zastosowania z prezentami firmowymi lub jako element opakowań.

Zobacz asortyment

 
 •      Szybka dostawa i niska cena
 •      Wiele ciekawych modeli
 •      Nadaje indywidualny charakter
 
Cena: od 1410 zł.
 •      Indywidualne projekty
 •      Doskonała jakość
 •      Niskie ceny
 
Cena: od 135 zł.
 •      Zamówienia możliwe już od 500 szt.
 •      Różne grubości, kolory
 •      Sztancowanie kształtu wybranego przez klienta
 
Cena: od 850 zł.
 •      Estetyczne przywieszki eko
 •      Recyklingowy karton z certyfikatem FSC
 •      Różne rozmiary
 
Cena: od 1410 zł.
 •      Ekskluzywna dekoracja
 •      Wykonywana na zamówienie
 •      Z Twoim nadrukiem
 
Cena: od 1950,00 zł.
 •      Wiele kolorów
 •      Wstążka satynowa lub wstążka rypsowa
 •      Wydrukowane zgodnie z Twoimi specyfikacjami
 
Cena: od 1410,00 zł.

Pozwól się zainspirować: Opakowania i bileciki prezentowe

Wstążka z logo i bileciki to detale nadające ostateczny i estetyczny charakter produktom czy prezentom. Poniżej znajdziesz inspirację, jak stosować różne produkty. 

 

Bileciki

Bileciki dodają kolekcjom ostateczny charakter i profesjonalny wygląd. Bileciki są stosowane przede wszystkim do ubrań czy innych tekstyliów przed ich przekazaniem do sprzedaży, w większości przypadków bileciki są zawieszane na metkach po wewnętrznej stronie odzieży. Bileciki można stosować jako etykietki cenowe lub zaprezentowania specjalnych cech produktu lub marki. Bileciki produkujemy zgodnie z Twoim projektem, masz do dyspozycji liczne opcje, aby nadać bilecikom indywidualny charakter. Możesz też zamówić standardowe bileciki, jeśli właśnie takich potrzebujesz. Produkujemy o każdym kształcie, oferujemy też przeźroczyste bileciki. Zapoznaj się też z naszą gamą bilecików ekologicznych.

Wstążka z logo

Jeśli chcesz nadać firmowym prezentom ekskluzywny wygląd, wybierz wstążkę z logo: to prosty sposób, aby wyeksponować Twoją markę. Ponadto osoba otrzymujące prezent ma wrażenie, że zadbałeś o ostateczne detale. Wstążki z logo można te stosować jako dekorację pomieszczeń czy z bukietami. Wstążki z logo są też powszechnie stosowane do zawiązywania torebek ze słodyczami, które następnie mają być łączone. 

Wstążka

Spersonalizowana wstążka to pewnie hit, jeśli chodzi o opakowywanie prezentów. Wstążka jest bardzo estetyczna i ma wiele zastosowań. Poniżej podajemy przykłady: daj się zainspirować. 

 

Pomysły jak zastosować wstążkę

Spersonalizowane opakowanie Czasami widzisz stół pełen prezentów opakowanych w taki sam papier i z zastosowaniem takiej samej pomarszczone wstążki, bo wszyscy gości kupili je w tym samym sklepie. Czy chcesz dać prezent, który się wyróżnia i zostanie zapamiętany jako wyjątkowy? Tu prezentujemy kilka pomysłów, jak możesz nadać prezentom wyjątkowy wygląd. Kup papier prezentowy, który pasuje do osobowości obdarowanego i mówi coś o Tobie, jako osobie wręczającej prezent. Możesz prosty model, ze wzorem, coś humorystycznego lub grafikę. Możesz też zastosować kilka rodzajów papieru prezentowego do opakowania jednego prezentu. Znalezienie kartonów prezentowych w rozsądnej cenie i o różnych rozmiarach jest stosunkowo proste. Zastosuj z kartonem spersonalizowaną wstążkę i zyskasz ekskluzywny wygląd prezentu, co stanowi dobrą alternatywę dla koperty z banknotami. 

Dodaj rok do dekoracji bożonarodzeniowych Wstążka prezentowa z napisem „Boże Narodzenie 2018” to oczywisty wybór do adwentowego wieńca i świątecznych dekoracji domowej roboty, sprawia, że staje się miłą pamiątką. Czy chcesz zapamiętać, które z dzieci wykonało daną dekorację? Napisz imię dziecka i dodaj rok: wiele lat później miło jest zobaczyć ją choince. Wstążka z Twoim własnym tekstem to także estetyczny detal tanich szklanych bombek, które w wielu przypadkach mają nylonową zawieszkę.  

Żółte wstążki do kraszanek Kiedy Twoja rodzina przygotowuje kraszanki na Wielkanoc, dobrym pomysłem jest udekorowanie ich wstążką. 

Dekoracje stołu na imprezy Zastosuj spersonalizowane wstążki wokół szklanek, kieliszków, wieczników czy kwiatów. Zyskają elegancki wygląd, a goście docenią, że gospodarz zadbał o każdy detal.

Wstążki do torebek ze słodyczami, woreczkami z ryżem itp. Zawiąż torebki ze słodyczami, woreczki z ryżem/karmą dla ptaków wstążkami z własnym tekstem. 

Zaproszenia Wstążki prezentowe można też stosować na różne sposoby do ozdobienia zaproszeń na imprezy. Goście mogą otwierać zaproszenie odwiązując wstążkę, możesz ją też przylepić jako piękną ozdobę.

Wstążki jako zawieszki Zastosuj wstążkę prezentową na domowej roboty rękawicach kuchennych, aby ułatwić ich zawieszanie. Ponadto przypomina, kto zrobił rękawice.