Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1708512413 
0

Wstążka satynowa z nadrukiem

  • Wiele kolorów
  • Wstążka satynowa lub wstążka rypsowa
  • Wydrukowane zgodnie z Twoimi specyfikacjami
Data dostawy: 7. - 15. marzec
Otrzymaj cenę

Piękne satynowe wstążki z logo

Dzięki nim odbiorca nigdy nie ma wątpliwości co do tego, gdzie prezent został zakupiony. Satynowa wstążka z logo jest idealna zarówno w przypadku dużych marek, jak i drobnych firm, które chcą estetycznie zapakować prezenty i towary. Zamiast anonimowej wstążki w jednolitym kolorze, możesz wyróżnić swoją markę, drukując na satynowych wstążkach swoje logo lub tekst. Ten rodzaj satynowej wstążki wykonany jest z satynowego tkanego poliestru z nadrukiem cyfrowym lub jedwabnym.

Jeśli szukasz wstążek prążkowanych, mamy również wstążki, rypsowe, które możemy spersonalizować dzięki indywidualnemu nadrukowi.

W poniższym zestawieniu kolorów możesz wybierać spośród wielu różnych kolorów (należy pamiętać, że odwzorowanie rzeczywistego koloru na ekranie nigdy nie jest idealne).
 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Ceny za metr:
100 metry12,00 zł.
500 metry3,00 zł.
1000 metry2,00 zł.

Początkowy koszt każdego wzoru/koloru wynosi 210 zł. (koszt jednorazowy).

Przykładowe ceny dotyczą wstążki rypsowej o szerokości 15 mm z nadrukiem w 1 kolorze.

Przypominamy, że w przypadku firm, stowarzyszeń itp. powyższe ceny nie zawierają podatku VAT. Zobacz cały asortyment rozwiązań w dziedzinie pakowania i metek.

Satynowe wstążki z nadrukiem do firmowych prezentów i opakowań


Satynowe wstążki z nadrukiem nadają do firmowych prezentów, gdy chcesz łatwo i schludnie wyeksponować logo swojej firmy. Satynowe wstążki dostępne są w wielu kolorach, ale możemy również farbować wstążki według Twojej specyfikacji. Nasze satynowe wstążki drukujemy z zastosowaniem wysokiej jakości sitodruku, dzięki czemu tekst i logo są schludnie i jednolicie odwzorowane na wszystkich wstążkach.

Satynowe wstążki to oczywisty wybór kwiaciarni, sklepów z winami i delikatesów, które sprzedają wiele artykułów na prezenty. Zaprojektuj wstążkę z tekstem lub logo i użyj różnych wstążek w kampaniach świątecznych, noworocznych lub wielkanocnych.

Jeśli nie masz pewności, czy Twoje logo nadaje się do nadruku na satynowej wstążce, zawsze możesz przesłać je do nas bez zobowiązań.

Jeśli potrzebujesz tylko kilku metrów wstążki z nadrukowanym tekstem, być może nasza prążkowana wstążka prezentowa z tkanym tekstem może być dla Ciebie atrakcyjną alternatywą.


 

Informacje

  • Wstążki satynowe z logo są popularne jako wstążki do owijania pudełek z biżuterią, bombonierek, jako część pięknej dekoracji kwiatowej, pudełek upominkowych, kartonów z winem i wielu innych.
  • Wybieraj spośród wielu kolorów lub zleć dostawę wstążek w kolorze swojej marki.
  • Szerokość 3, 6, 9, 12, 15, 18, 22, 25, 30, 38, 50 mm.
  • Nadruk w różnych kolorach.
  • Wstążki satynowe dostępne są jako kolorowe wstążki z sitodrukiem lub jako biała wstążka z nadrukiem cyfrowym.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1