facebook

Etykiety na butelki
Etykiety na butelki

Etykiety na butelki

 • Zaprojektuj własne etykiety na butelki
 • Etykiety na piwo, wino, nalewkę lub sok
 • Zamówienia od 5 sztuk
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
Koszt dostawy: bezpłatna powyżej 250 zł

Etykiety na butelki - na domowe piwo, wino i soki owocowe

Jeśli zrobisz domowy sok, piwo, nalewkę lub wino, dodaj butelkom ładne wykończenie, umieszczając własne etykiety na butelkach. Etykiety są w wysokiej jakości, są odporne na wodę i butelki można bez problemu przechowywać w chłodzie np. lodówce.

Możesz przesłać własną grafikę i umieścić etykiety na butelkach na naprzykład wesela, chrzciny, urodziny, rocznice i tym podobne. Naklejki nadadzą imprezie osobisty akcent - dlaczego nie użyć butelek jako część dekoracji.

Możesz wybrać nasz szablon lub zaprojektować etykiety na butelki od podstaw. Możesz również przesłać plik z własnym projektem.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ
Liczba i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Cena (brutto) zł

Nasze naklejki na butelki są w wysokiej jakości, więc etykiety mogą z łatwością zostać na butelkach przez długi czas. Etykiety są odporne na wodę, ale butelki nie mogą być myte w zmywarce. Jeśli potrzebujesz etykiety, które można wyprać w urządzeniu, wybierz nasze naklejki winylowe. 

Informacje
 • Skorzystaj z naszych szablonów lub zaprojektuj własne etykiety na butelki.
 • Zwróć uwagę, że na przezroczyste naklejki można nanieść wyłącznie czarny tekst /motyw - nie możesz przesłać własnego projektu.
 • Umieść etykiety na butelkach na domowym piwie, winie czy powidłach.
 • Zaprojektuj własne etykiety na butelki na kolejną imprezę.
 • Zaprojektuj swoje butelki, aby pasowały do zawartości. Na przykład, jeśli zrobiłeś domowy sok z kwiatów, możesz użyć zdjęcia świeżych kwiatów na etykiecie.
 • Jeśli chcesz sprzedać własne piwo / wino, zapoznaj się z obowiązującymi przepisami, aby uzyskać odpowiednie informacje na twoich etykietach.
 • Etykiety można łatwo usunąć i przykleić nowe.
 • Etykiety na butelki są wodootporne.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1