Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1716424251 
0

Etykiety na butelki

  • Zaprojektuj własne etykiety na butelki
  • Etykiety na piwo, wino, sok
  • Zamówienia od 5 sztuk
Dostarczony do ciebie: 28-31 maj
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Etykiety na butelki - na domowe piwo, wino i soki owocowe

Jeśli zrobisz domowy sok, piwo, nalewkę lub wino, dodaj butelkom ładne wykończenie, umieszczając własne etykiety na butelkach. Etykiety są wysokiej jakości, odporne na wodę i butelki można bez problemu przechowywać w chłodzie np. lodówce.
Możesz przesłać własną grafikę i umieścić etykiety na butelkach na wesela, chrzciny, urodziny, rocznice i tym podobne. Naklejki na butelki nadadzą imprezie osobisty akcent - dlaczego nie użyć butelek jako część dekoracji?
Możesz wybrać nasz szablon lub zaprojektować etykiety na butelki od podstaw. Możesz również przesłać plik z własnym projektem.
Zobacz również metki dostępne w naszej ofercie.
Oferujemy również

Naklejki swobodnie zaprojektowane według własnego projektu
Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Ilość i rodzaj:
Wybierz Ilość:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:

Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz wymiary:
Wybierz Ilość:
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Wybierz motywy:
Wybierz tło:


 
Twoja etykieta
Cena (brutto) zł


Nasze naklejki na butelki są w wysokiej jakości, więc etykiety mogą z łatwością zostać na butelkach przez długi czas. Etykiety są odporne na wodę, ale butelki nie mogą być myte w zmywarce. Jeśli potrzebujesz etykiet, które można w ten sposób czyścić, wybierz nasze naklejki winylowe.

Etykieta na butelkę to łatwy i szybki sposób, aby domowe przetwory lub artykuły na sprzedaż prezentowały się naprawdę wyjątkowo. Nasze etykiety na butelki są wytrzymałe, odporne na działanie wody, ale pamiętaj, by nie myć ich w zmywarce. W tym celu utaj lepiej sprawdzą się naklejki winylowe). Dodatkowo etykiety na butelki Ikast nie niszczeją pod wpływem działania niskich temperatur, produkty można więc z powodzeniem przechowywać w lodówce i to nawet przez dłuższy czas. Natomiast po zużyciu przetworu etykieta pozostaje nienaruszona, zaś butelka może zostać użyta ponownie. Wszystko to sprawia, że cały proces jest nie tylko oszczędny, ale i ekologiczny.


Etykietki na butelki na różne okazje


Kiedy zdecydować się na akcent w postaci takiej etykiety? Poza przygotowaniem domowych przetworów, przyozdobione butelki będą doskonałym sposobem na okazje takie jak wesela, urodziny, rocznice lub bezokazyjne upominki dla bliskich osób. Najważniejsze w ich przypadku jest bowiem to, że są one przygotowywane w sposób indywidualny, co sprawia, że stanowią absolutnie wyjątkowy detal. Warto zdecydować się na nie również w przypadku prowadzania działalności gospodarczej związanej z produkcją różnego rodzaju przetworów. Wówczas etykiety na butelki pozwolą na zbudowanie przyciągającej uwagę marki.


Projekt etykiet na butelki dopasowany do potrzeb


Zaletą naszej oferty jest to, że etykiety na butelki można łatwo zaprojektować samemu na naszej stronie internetowej. Wystarczy wpisać swój tekst, określić wymiary oraz liczbę, czcionkę, kolor tekstu i tła, a także dodatkowe motywy. Można więc poczuć się jak projektant, ale i cały proces wykonać w sposób szybki i niezawodny, nawet nie robiąc tego nigdy wcześniej. Łatwość procesu potwierdzają nasi klienci, którzy w pozytywny sposób oceniają stworzony przez nas konfigurator, a także jakość samych etykiet na butelki. Ich atutem jest dodatkowo przystępna cena, zwłaszcza w przypadku zakupów w większej liczbie.Dla firm polecamy również dostępne w naszej ofercie naklejki z logo, które można zaprojektować od zera.


 

Informacje

  • Skorzystaj z naszych szablonów lub zaprojektuj własne etykiety na butelki.
  • Zwróć uwagę, że na przezroczyste naklejki można nanieść wyłącznie czarny tekst /motyw - nie możesz przesłać własnego projektu.
  • Umieść etykiety na butelkach na domowym piwie, winie czy powidłach.
  • Zaprojektuj własne etykiety na butelki na kolejną imprezę, i spraw, aby pasowały do zawartości. Na przykład jeśli zrobiłeś domowy sok z kwiatów czarnego bzu, możesz użyć zdjęcia świeżych kwiatów na etykiecie.
  • Jeśli chcesz sprzedać własne piwo / wino, zapoznaj się z obowiązującymi przepisami, aby uzyskać odpowiednie informacje na swoich etykietach.
  • Etykiety można łatwo usunąć i przykleić nowe.
  • Etykiety na butelki są wodoodporne.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1