Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1721220398 
0

Naprasowanki imienne oraz prasowanki na ubrania i odzież

 • Personalizowane naprasowanki
 • Wprasowanie w 10 sekund
 • Najlepsze na rynku
Dostarczony do ciebie: 22-25 lipiec
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Oznacz ubrania bez wszywania, aby do Ciebie wróciły, jeśli je zgubisz!

Nasze naprasowanki są doskonałym rozwiązaniem, jeśli szukasz prostego, niedrogiego i trwałego sposobu na oznakowanie odzieży, ponieważ można je szybko i prosto wprasowywać.

Indywidualny tekst na naprasowankach ułatwia życie dzieciom, rodzicom i wychowawcom przedszkolnym, zawsze wiadomo do kogo należy dane ubranko.

Jeśli umieścisz na swoich naprasowankach motyw graficzny, nawet małe dziecko będzie mogło same odnaleźć swoje ubranka.

Naszywki do naprasowania na np. przetarte spodnie albo jako ozdoba znajdziesz tutaj. Zobacz, jak nakładać etykiety w tym filmie wideo.
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz Ilość:

Wybierz Ilość:

Wymiary: 30 x 10 mm
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Twoja etykieta
Cena (brutto) zł Cena (brutto) zł


Jeśli chcesz zamówić tekstylne metki tkane, zobacz nasze metki imienne tu

UWAGA! Zawsze upewnij się, że ubrania / tekstylia, na których chcesz przykleić naszyjniki, są odporne na prasowanie. Zazwyczaj jest to podane w instrukcjach prania, gdzie producent zaleca temperaturę (liczbę kropek) do prasowania.

Naprasowanki do zastosowań w instytucjach i miejscach pracy


Naprasowanki są niezwykle użyteczne tam, gdzie odzież jest prana i mieszana. Na przykład w instytucjach i miejscach pracy Wiele instytucji mieszkalnych dla dorosłych często stosuje naprasowanki i trudno się temu dziwić. Naprasowanki stosowane na ubraniach czy pościeli ułatwiają sortowanie i zapewniają, że tekstylia trafiają tam, gdzie powinny. W miejscach pracy, w których obowiązują wymogi odnośnie określonych rodzajów odzieży roboczej, posiadanie „własnej” odzieży może być zaletą. Dzięki opatrzeniu odzieży naprasowanką pracownicy mogą rozpoznawać swoją odzież roboczą, nawet jeśli współpracownicy stosują identyczną odzież.

Możesz zdecydować, co ma znaleźć się na naprasowance, może to być imię i nazwisko, ale także numer pokoju, numer identyfikacyjny itd.

Jak stwierdzić, czy naprasowanka jest prawidłowo naprasowana


Aby naprasowanki się sprawdziły, BARDZO ważne jest ich prawidłowe naprasowanie na odzież. Jeśli podczas naprasowywania temperatura jest zbyt niska lub czas naprasowywania jest zbyt krótki, mogą one odpaść. Przy naprasowywaniu zwróć uwagę, jaką temperaturę można zastosować, aby nie zniszczyć odzieży. Chodzi o to, aby maksymalnie rozgrzać naprasowanki nie niszcząc jednocześnie ubrań W idealnej sytuacji naprasowanka powinna się nieco wtopić w materiał i można wyczuć teksturę materiału poprzez naprasowankę. Oczywiście należy pamiętać, aby nie stosować gorąca zbyt długo. Jeśli zastosowana na naprasowance temperatura nie przyniosła oczekiwanego efektu, po prostu przeprasuj ją ponownie.

Przy naprasowywaniu naprasowanki na ubraniach zawsze należy stosować kawałek papieru do pieczenia pomiędzy naprasowanką i żelazkiem

Umieść na naprasowankach własne zdjęcie


Jeśli chcesz, na naprasowankach można umieścić np. zdjęcie dziecka, to żaden problem. Aby uzyskać najlepszy efekt, użyj jasnego zdjęcia. Zdjęcie należy maksymalnie przyciąć, aby widoczny był najważniejszy element, np. twarz a nie całe ciało. Pod motywami lub tłami znajduje się przycisk, z którego można skorzystać, aby załadować własne zdjęcie.


Oznacz to, co dla Ciebie ważne.

Oferujemy naprasowanki po bardzo niskich cenach, a poza tym to inwestycja, która na pewno się zwróci, bo unikniesz problemu z zagubionymi ubrankami.

Dobrym pomysłem jest także umieszczenie na nich numeru telefonu, bo może się zdarzyć, że dziecko się zgubi (odpukujemy w niemalowane) i wtedy obie zguby szybko się odnajdą.
 

Informacje

 • Proste do wprasowania, można prać w temperaturze do 60° i suszyć w suszarce.
 • W przypadku wyboru motywu tekst zostaje pomniejszony.
 • Im dłuższy tekst wybierzesz, tym będzie mniejszy. Zawsze staramy się, aby tekst był możliwie jak największy.
 • Wszystkie teksty zostają wycentrowane. Maks. 2 x 25 znaków.
 • Naprasowanki do oznakowania wszystkich rodzajów odzieży: np. kurtek, czapek, rękawiczek, swetrów, spodni, także.
 • Miękkie i miłe w dotyku, nie drażnią skóry.
 • Nie zawierają ftalanów i PCV.
 • Dołączamy instrukcję.
 • Naprasowanki nie farbują.
 • Jeśli chcesz oznakowane ubranko dać komuś innemu lub sprzedać, naprasowankę można zasłonić, wprasowując na niej inną, spodnią stroną ku górze, lub usunąć pod wpływem pary. Usunięcie pod wpływem pary może być trudne, ponieważ naprasowanki mocno przylegają i należy je usuwać, kiedy są bardzo gorące.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj

5/5 1
Pracujemy w okresie wakacji letnich!