Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1713182987 
0

Papierowe opaski Tyvek na rękę z nadrukiem lub bez | Dostawa następnego dnia

 • Wysyłamy już dziś!
 • Z nadrukiem lub bez
 • Zamówienia możliwe już od 10 szt.
Dostarczony do ciebie: 17-18 kwiecień
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125
Zobacz wszystkie opaski na rękę

Papierowe opaski na rękę o najlepszej jakości na rynku!

Szukasz taniego i bardzo skutecznego rozwiązania w dziedzinie opasek na rękę? Wybierz nasze doskonałe opaski papierowe!

Papierowe paski na rękę można także stosować jako tanie rozwiązane dla kontroli wstępu.

Zamów opaski papierowe z nadrukiem lub bez przed godziną 14:00, a my wyślemy je jeszcze dzisiaj (pon.-pt.).

Oferujemy szereg rodzajów opasek tyvek:
1. Opaski Tyvek i na rękę bez nadruku, dostępne na stanie, wybierz "Opaski bez nadruku" w rozwijanej liście, aby złożyć zamówienie. Wysyłane tego samego dnia, jeśli zamówisz do godziny 14:00.
2. Opaski Tyvek na rękę z nadrukiem, które można zmówić na tej stronie. Wysyłane tego samego dnia, jeśli zamówisz do godziny 14:00.
3. Opaski Tyvek na rękę z logo, które można zamawiać przesyłając e-mail na adres info@ikastetykiety.pl. Skorzystaj z naszego kreatora opaski tyvek i stwórz własny projekt. Wysyłane tego samego dnia, jeśli zamówisz do godziny 14:00.

Ilość i rodzaj:
Wybierz Ilość:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:

ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wybierz rodzaj:
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz Ilość:
Wybierz czcionkę:
Mix
Przykładowo w przypadku zamawiania 30 opasek w różnych kolorach (np. 10 opasek czerwonych, 10 zielonych i 10 żółtych), prosimy wyszczególnić kolory i liczby opasek. Istnieje możliwość zamówienia 10, 20, 30 itd. opasek w różnych kolorach:
Wybierz motywy:
Motyw po lewej stronie tekstu
Motyw po prawej stronie tekstu
Motywy po obu stronach
Cena (brutto) zł

Czas dostawy:
Bez nadruku - przy zamówieniu przed godz. 14:00 w dni robocze, wysyłka tego samego dnia.
Z nadrukowanym tekstem, zamówione powyżej (bez użycia specjalnej płyty drukarskiej): Wysyłane tego samego dnia, jeśli zamówisz do godziny 14:00.
Oferujemy też możliwość zamówienia bardzo tanich opasek na rękę, na których wydrukowaliśmy tekst z błędem. Wszystkie opaski są jednakowe, przykładowo z błędnym tekstem MISTRZOSTWA SWIATA W PIŁCE RECZNEJ 2012.
Szukasz innego rodzaju opasek? Oferujemy również opaski festiwalowe i opaski silikonowe.
W przypadku nadruku logo, grafiki i innych elementów przeprowadzamy korektę po złożeniu zmówienia. Ceny podajemy poniżej. tekst, logo czy inne elementy prosimy przesyłać e-mailem.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.


Ceny z nadrukiem lub płytką do nadruku/logo podano bez VAT-u:
100 szt.1,35 zł.
500 szt.0,35 zł.
1000 szt.0,22 zł.
2000 szt.0,20 zł.
5000 szt.0,18 zł.Z nadrukiem w świetnej jakości:
100 szt.2,44 zł.
500 szt.1,29 zł.
1000 szt.0,74 zł.
2000 szt.0,65 zł.
5000 szt.0,50 zł.


Koszt początkowy to 89 zł.
Termin dostawy opasek z nadrukiem logo/grafiki to zazwyczaj 2 tygodnie - przy uiszczeniu opłaty za dostawę ekspresową dostawa w ciągu kilku dni.
Zmiana koloru w przypadku całego nakładu 500 szt. i przy przy użyciu gotowej płyty bezpłatnie. Nie dotyczy tekstu.

Opaski papierowe Tyvek, które są niezwykle wytrzymałe i mogą służyć jako opaski identyfikacyjne. Ich jakość i stosowany przez nas klej sprawiają, że nasze opaski są unikatowe i najlepsze na rynku!
Mają samoprzylepne zamknięcie, przez co założenie opaski Tyvek jest proste, szybkie i nie wymaga narzędzi (np. zaciskarki).
Oferujemy też wiele innych typów opasek na rękę.

Szablony


Pobierz szablony PDF:
Szablon Tyvek 19mm
Szablon Tyvek 24mm
 

Informacje

 • Zamówienia już od 10 szt.
 • Uniwersalny rozmiar, który można dopasować dla dorosłych i dzieci.
 • Papierowe opaski na rękę dostarczamy z numeracją bez dodatkowej opłaty.
 • Opaski z materiału Tyvek w 20 kolorach standardowych.
 • Dostępne szerokości to 19 mm i 24 mm. Standard 19 mm.
 • Zrywka uniemożliwiająca podmianę opasek.
 • Minimalne zamówienie z nadrukiem według projektu klienta/logo - 100 szt. Przy tej ilości możliwość nadruku w kolorze czarnym, czerwonym lub liliowym na tle o dowolnym kolorze.
 • Możemy zastosować nadruk "odwrotny" - biały napis będzie wówczas widoczny na czarnym tle.


Papierowe opaski Tyvek na imprezy, festiwale czy letnie obozy


Firma Ikast Etykiety dostarcza papierowe opaski Tyvek na ogromną liczbę imprez gdzie zapotrzebowanie jest również ogromne. Papierowe opaski Tyvek to niezwykle wszechstronny rodzaj opasek na rękę, które można w prosty sposób dopasowywać stosując nadrukowany tekst lub grafikę. Ponadto papierowe opaski Tyvek są tanie, a czas dostawy - krótki, zarówno jeśli chodzi o opaski z nadrukiem, jak i bez niego. Nasze doświadczenie wskazuje, że papierowe opaski Tyvek mogą być stosowane w przypadku każdej imprezy, od niewielkiego przyjęcia po najważniejsze festiwale, w których uczestniczą tysiące osób. Wybór papierowych opasek Tyvek na dużych festiwalach jest podyktowany tym, że stanowią bardzo bezpieczne i trudne do obejścia rozwiązanie.

W ostatnich latach zauważyliśmy, że opaski stają się też ważną częścią mniejszych, prywatnych przyjęć, takich jak 18. urodziny, wieczory kawalerskie, dyskoteki, Halloween, zakończenie roku szkolnego, wesela, okrągłe urodziny czy nawet bierzmowanie. Dzięki papierowym opaskom Tyvek gospodarze mogą szybko ustalić, kto ma zaproszenie na imprezę. Papierowe opaski Tyvek stosowane podczas festiwali zapobiegają wchodzeniu na teren osób niezaproszonych lub osób które nie zapłaciły za wstęp. Jeśli Twoi goście mają nosić opaski na rękę przez kilka dni, rozważ zastosowanie tkanych opasek na rękę, gdyż papierowe opaski Tyvek są przeznaczone do jednorazowego użytku.

Sekret papierowych opasek Tyvek


Papierowe opaski Tyvek nie są wykonane z papieru (w przeciwieństwie do tego, co wskazuje ich nazwa), ale z materiału, który w dotyku i wyglądem przypomina miękki papier, jeśli nie przyjrzysz się mu dokładniej. Opaski te są wykonane z materiału o nazwie Tyek. To trwały materiał, który jest też stosowany do produkcji kombinezonów o właściwościach ochronnych. Materiału tego niemal nie można rozerwać, ale w prosty sposób można go przeciąć nożem czy nożyczkami, kiedy goście chcą usunąć opaskę na rękę po imprezie. Papierowe opaski Tyvek bez problemu można zamoczyć, np. jeśli ktoś kto ma założoną opaskę wyleje piwo, myje ręce czy bierze prysznic. Papierowe opaski Tyvek są też stosowane w ośrodkach wypoczynkowych, w których warto mieć kontrolę np. nad tym, którzy goście wykupili pełne wyżywienie, którzy jedynie śniadania.

Zaprojektuj unikatowe papierowe opaski Tyvek


Zawsze mamy na stanie papierowe opaski Tyvek bez nadruku w wielu różnych kolorach i z paskami. Możesz wybrać różne kolory, ale zwracamy uwagę, że najmniejsza liczba zamówionych opasek w danym kolorze wynosi 10 sztuk.
Jeśli potrzebujesz bardziej niestandardowego rozwiązania, możesz wybrać papierowe opaski Tyvek z nadrukiem. To rozwiązanie jest idealne dla klientów, którzy potrzebują papierowych opasek Tyvek z własnym tekstem, ale którzy nie chcą umieszczać logo lub nie wymagają całkowicie unikatowego projektu. Na tej stronie możesz zaprojektować papierowe opaski Tyvek dodając własny tekst. Jeśli natomiast potrzebujesz papierowych opasek Tyvek w zupełnie innym kolorze lub z grafiką bądź logo, możemy Ci pomóc. Po prostu skontaktuj się z nami.

Jak stosować papierowe opaski Tyvek


Na jednym końcu papierowej opaski Tyvek znajduje się perforowany wzór, a na drugi mały trójkąt z klejem i ochronną folią. Po przyłożeniu opaski do ręki po prostu usuń ochronną folię i zawiń opaskę wokół nadgarstka. Kiedy odpowiednio przylega, dociśnij klej do opaski, papierowa opaska Tyvek jest teraz zabezpieczona. Pomiędzy opaską a ręką musi być przestrzeń wystarczająca, by włożyć w nią kciuk: opaska powinna być przylegająca, ale nie za ciasna. Po prawidłowym założeniu opaski na nadgarstek nie można jej zdjąć z ręki i przekazać komuś innemu bez rozerwania opaski.

 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1