Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1721226387 
0

Naklejki imienne na ubrania, bez naszywania

 • Naklejki na ubrania i przedmioty
 • Mogą być myte w zmywarce i prane w pralce
 • Produkt zatwierdzony do kontaktu ze skórą
Dostarczony do ciebie: 22-25 lipiec
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Proste oznakowanie odzieży i przedmiotów dzięki naklejkom na ubrania

Naklejki imienne można stosować na odzieży i tekstyliach (umieszcza się je np. na instrukcji prania), ale także jako etykietki adresowe na różnych przedmiotach.

Naklejkami na ubrania można oznakować niemal wszystkie przedmioty - nie niszczą się podczas prania w pralce czy zmywania w zmywarce. Etykietki wystarczy po prostu nakleić - nie trzeba ich wszywać, czy wprasowywać. Jedno jest pewne, są wyjątkowo proste w użyciu.

Możesz umieścić na nich zdjęcie lub portret dziecka - nikt nie będzie miał wątpliwości, do kogo dana rzecz należy. Możesz także wybrać dokładnie takie tło lub obrazek, jakie zażyczy sobie Twoja pociecha.

Artykuł przetestowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 71-3 dla zabawek i spełniający jej wymogi.

Oferujemy również

Naklejki
Standardowy / Prostokątny

Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Naklejki swobodnie zaprojektowane według własnego projektu
Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz Ilość:

Wybierz Ilość:

Wymiary: 30 x 13 mm
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Wybierz motywy:
Twoja etykieta
Cena (brutto) zł Cena (brutto) zł


Jak stosować naklejki imienne?Naklejki imienne są wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, co sprawia, że w dotyku nie różnią się od ubrań. Umieszczając je na ubraniach, postępuj jak w przypadku wszystkich innych naklejek. Usuń naklejkę z arkusza i umieść stroną z klejem na ubraniu. Ważne jest, żeby naklejki imienne umieszczać na metce lub metce z instrukcjami prania odzieży. Jeśli umieścisz naklejkę bezpośrednio na materiale, szybko od niego odpadnie. Po 24 godzinach możesz normalnie prać oznakowane ubrania.

Zasadniczo zalecamy, aby ubrania z naklejkami imiennymi prać w temperaturze 40 stopni lub niższej. Jeżeli chodzi o suszenie ubrań w suszarce, nie ma żadnego problemu. Pamiętaj tylko, że naklejki szybciej się zużywają, jeśli bardzo często suszysz oznakowane nimi ubrania.

Kiedy stosować naklejki imienne?


Kiedy dziecko zaczyna chodzić do przedszkola, zerówki lub szkoły, większość rodziców zauważa, że rzeczy znikają. Ubranka ulegają zamoczeniu, zabrudzeniu. Na tym nie koniec, bowiem kiedy dziecko zdejmuje ubranko, często nie pamięta, aby odłożyć je na właściwe miejsce.

Nagle pojawia się duża sterta ubranek i nie wiadomo co jest czyje, a dorośli nie wiedzą, do kogo należą. Jednakże jeśli ubrania są oznakowane imieniem (i numerem telefonu), dorosłym opiekującym się dziećmi o wiele łatwiej jest ustalić właścicieli ubranek i zapewnić, że dziecko wraca do domu z właściwym ubrankiem. Kiedy Twoje dziecko nagle gubi zimową kurtkę lub czapkę i musisz kupić nową, wydatki mogą być spore.

Dzięki umieszczeniu na ubraniach imienia dziecka prawdopodobieństwo ich zagubienia jest mniejsze. Starsze dzieci szybko uczą się rozpoznawać swoje naklejki imienne, co sprawia, że czują się bardziej samodzielne, ponieważ wiedzą, gdzie są ich rzeczy.

Czy naklejki imienne mogę stosować na innych przedmiotach?


Tak! Naklejki imienne doskonale sprawdzają się też na wielu innych przedmiotach. Wiemy, że są umieszczane na zabawkach, pojemnikach na posiłki, tornistrach, ładowarkach, iPadach, smartfonach, piłkach, bucikach baletowych i wielu innych. Oznakowane naklejkami imiennymi pojemniki na posiłki czy butelki na napoje śmiało można zmywać w zmywarce.


Na czym polega różnica pomiędzy naklejkami imiennymi i innymi etykietami imiennymi?Naklejki imienne to niewielkie naklejki o wymiarach 30x13 mm. Naklejki te zostały specjalnie opracowane, aby dobrze prezentowały się na odzieży. Podobnie jak wiele innych metek imiennych, które może znasz. Jednak nasze naklejki imienne są nieco inne. W Ikast Etykiety jakość i unikatowe wzornictwo traktujemy priorytetowo. Naklejki imienne firmy Ikast Etykiety to jedyne dostępne na polskim rynku naklejki spełniające normę bezpieczeństwa EN 71-3 dotyczącą zabawek. W szczególności oznacza to, że naklejki przeszły test w niezależnych zewnętrznych laboratoriach, które zbadały je pod kątem wydzielania jakichkolwiek szkodliwych substancji. Nie wydzielają ich ani podczas bezpośredniego kontaktu ze skórą, ani nawet jeśli dziecko włoży naklejkę do buzi i zacznie ją żuć.

Kiedy kupujesz naklejki imienne w Ikast Eytkiety, masz też mnóstwo opcji, jeśli chodzi o ich zaprojektowanie. Możemy wydrukować kolorowe naklejki imienne w wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić Ci spersonalizowane naklejki, np. możesz załadować własne zdjęcie. Niektóre kolorowe naklejki imienne są produkowane z użyciem drukarek UV i mogą być szkodliwe. Zapewniamy, że nasze naklejki imienne są bezpieczne zarówno w produkcji i użytkowaniu. Dlatego w firmie Ikast Etykiety naklejki imienne drukujemy z zastosowaniem tuszu ekosolwentnego.

Tu znajdziesz cały asortyment etykiety odzieżowe oraz metki odzieżowe.

Naklejki należy umieścić na instrukcji prania odzieży, aby nie odkleiły się w praniu.

Etykietki Stikins zostały przetestowane przez laboratorium zewnętrzne według normy BS EN ISO6330 - wytrzymują min. 30-krotne pranie w temperaturze 40 stopni.
 

Informacje

 • Rozmiar 15 mm x 30 mm z zaokrąglonymi rogami.
 • Artykuł przetestowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 71-3 dla zabawek i spełniający jej wymogi.
 • Przetestowane według normy BS EN ISO6330 - wytrzymują min. 30-krotne pranie w temperaturze 40 stopni.
 • Naklejki na odzież nie są laminowane, ponieważ są wówczas zbyt sztywne.
 • Nadruk może z czasem ulec starciu przy umieszczeniu na spodzie obuwia.
 • Oferujemy również naklejki laminowane.
 • Zobacz: https://www.ikastetykiety.pl/naklejki-z-logo
 • Obejrzyj nasz film, 'Jak uzyskać większy tekst.'


Umieść zdjęcie na naklejce imiennejUmieszczenie zdjęcia na naklejce imiennej sprawi, że Twoje dziecko łatwiej zlokalizuje swoje ubranka czy przedmioty. Ułatwi to także rozpoznawanie rzeczy należących do dziecka nauczycielom czy kolegom i koleżankom z przedszkola lub szkoły. Nie zawsze łatwo ustalić co, jest czyje, jeśli w grupie jest trójka dzieci, które noszą imię Adam czy Anna lub w przypadku dzieci nieumiejących jeszcze czytać. Dla wielu maluchów zdjęcie na naklejce imiennej to także duża frajda.

Aby mieć pewność, że zdjęcie umieszczone na naklejce imiennej będzie się dobrze prezentować, warto zastosować się do poniższych kroków:

- Upewnij się, że wybierasz jasne zdjęcie, dzięki czemu po wydrukowaniu będzie ono wyraźne.

- Maksymalnie przytnij zdjęcie. Najlepsze naklejki imienne to te, na których widnieje tylko twarz. Pamiętaj, że naklejki mają mały rozmiar, więc jeśli wybierzesz zdjęcie całej postaci, trudniej będzie rozpoznać twarz i zidentyfikować dziecko.

- Możesz też załadować zdjęcie zwierzaka Twojego dziecka. Nie ułatwi to rozpoznania przedmiotów dziecka obcym osobom, ale na pewno sprawi, że samo dziecko je bez problemu rozpozna, co sprawi mu dodatkową radość.

Dlaczego umieszczenie numeru telefonu na naklejce imiennej to dobry pomysł?


Zdecydowana większość naszych klientów umieszcza na naklejkach imiennych zarówno imię, jak i numer telefonu. Jest tak, ponieważ jeśli zdarzy się, że zostawisz kurtkę w centrum handlowym, na placu zabaw czy w bibliotece, to osobie, która znajdzie kurtkę łatwiej jest wysłać do ciebie SMS-a czy zadzwonić i poinformować, gdzie znajduje się znaleziona rzecz.

Niektórzy rodzice umieszczają dwa numery telefonów na naklejkach imiennych, ale pamiętaj, że wymiary naklejki to tylko 30x13 mm, a zatem im więcej informacji dodasz, tym mniejszy będzie tekst. Warto więc zastanowić się, czy rzeczywiście potrzebne są dwa numery telefonów.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1
Pracujemy w okresie wakacji letnich!