facebook

Naklejki imienne na ubrania, bez naszywania
Naklejki imienne na ubrania, bez naszywania
Naklejki imienne na ubrania, bez naszywania

Naklejki imienne na ubrania, bez naszywania

  • Wystarczy je nakleić
  • Łatwe do usunięcia
  • Artykuł spełnia wymogi normy bezpieczeństwa EN 71-3 dla zabawek.
Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych
Koszt dostawy: bezpłatna powyżej 250 zł

Proste oznakowanie odzieży i przedmiotów dzięki naklejkom na ubrania

Etykietki Stikins można stosować na odzieży i tekstyliach (umieszcza się je na instrukcji prania), ale także jako etykietki adresowe na różnych przedmiotach.

Naklejkami na ubrania można oynakować niemal wszystkie przedmioty, nie niszczą się podczas prania w pralce czy zmywania zmywarce. Etykietki wystarczy po prostu nakleić, nie trzeba ich wszywać, czy wprasowywać - wyjątkowo proste w użyciu.

Artykuł przetestowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 71-3 dla zabawek i spełniający jej wymogi.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ SWOJĄ NAKLEJKĘ
Liczba i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Cena (brutto) zł


Informacje
  • Rozmiar 15 mm x 30 mm z zaokrąglonymi rogami.
  • Artykuł przetestowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 71-3 dla zabawek i spełniający jej wymogi.
  • Przetestowane według normy BS EN ISO6330 - wytrzymują min. 30-krotne pranie w temperaturze 40 stopni.
  • Naklejki na odzież nie są laminowane, ponieważ są wówczas zbyt sztywne.
  • Nadruk może z czasem ulec starciu przy umieszczeniu na spodzie obuwia.
  • Dlatego sugerujemy zamówienie naszych naklejek laminowanych.
  • Patrz: http://www.ikastetykiety.pl/naklejki-z-logo


Naklejki należy umieścić na instrukcji prania odzieży, aby nie odkleiły się w praniu.

Etykietki Stikins zostały przetestowane przez laboratorium zewnętrzne według normy BS EN ISO6330 - wytrzymują min. 30-krotne pranie w temperaturze 40 stopni.

Pranie odzieży z gotowaniem znacznie skraca okres trwałości etykiet. Jeśli odzież ma być prana w wysokich temperaturach, lub potrzebujesz rozwiązania, które sprawdza się w całym okresie użytkowania odzieży, zalecamy nasze naprasowanki.

 
5/5 1