Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1716419358 
0

Opaska na rękę – Pride

  • Tkane opaski
  • Zapięcie wielokrotnego użytku
  • Specjalny wzór.
Dostarczony do ciebie: 4-26 czerwiec
Otrzymaj cenę

Zamów opaski na cele charytatywne i ekspozytory sprzedażowe, takie jak te dla Copenhagen Pride

We współpracy z Copenhagen Pride, firma Ikast Etykiety zaprojektowała pakiet do sprzedaży opasek Pride. Sprzedaż opasek na rękę ma na celu zebranie pieniędzy na Copenhagen Pride i pomoc w promowaniu praw człowieka i równością płci na szczeblu lokalnym i międzynarodowym. Ekspozytor sprzedażowy został zaprojektowany zgodnie z życzeniem organizatora i sł w nim eksponowane tkane opaski na rękę w specjalnie zaprojektowanych plastikowych opakowaniach.

Jeśli pracujesz dla firmy, organizacji lub stowarzyszenia, które zamierza rozpocząć kampanię pozyskiwania funduszy, możemy polecić sprzedaż opasek na rękę. Możemy zaprojektować kompleksowe rozwiązanie wraz z ekspozytorem sprzedażowym odpowiadające konkretnym potrzebom i oczekiwaniom.

Ekspozytory umieszone w sklepach i restauracjach są świetnym nośnikiem reklamowym, umożliwiającym propagowanie idei oraz zbieranie funduszy na ten szczytny cel.

Jeśli interesuje Cię podobne rozwiązane lub masz coś zupełnie innego na myśli, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +45 97 15 53 12 lub za pośrednictwem poniższego formularza. Wyzwania to nasza specjalność.

Nasz asortyment opasek na cele charytatywne można znaleźć tutaj.
 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Cena za pudełko 25 bransoletek (pakowane pojedynczo z nadrukiem na kartonie)
1000 szt.79,00 zł.

Wszystkie powyższe ceny podano bez podatku VAT.


 


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1