Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1719328309 
0

Zaprojektuj własne opaski festiwalowe na rękę

  • Zamówienia możliwe już od 50 szt.
  • Ekskluzywna jakość
  • Dostawa ekspresowa w ciągu 3-5 dni roboczych
Dostarczony do ciebie: 4-11 lipiec
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Festiwalowe opaski na rękę zapinane zaciskiem metalowym lub zamknięciem easylock

Szukasz tkanych lub drukowanych opasek festiwalowych na rękę? Dobrze trafiłeś!

Jeżeli szukasz tanich opasek festiwalowych z szybkim terminem dostawy, wybierz zakupy u nas! Jeżeli ochrona środowiska odgrywa w Twoim życiu istotną rolę i poszukujesz ekologicznych opasek festiwalowych, chętnie doradzimy i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Wśród opcji ekologicznych dostępne są również opaski z czipem RFID

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji tkanych i drukowanych opasek festiwalowych na rękę, które możemy dokładnie dopasować do Twoich wymagań.

Oferujemy szereg rodzajów opasek festiwalowe:
1. Opaski festiwalowe i na rękę bez nadruku, dostępne na stanie, wybierz Opaski bez nadrukuw rozwijanej liście, aby złożyć zamówienie.
2. Opaski festiwalowe na rękę z nadrukiem, które można zmówić na tej stronie.
3. Opaski festiwalowe na rękę z logo, które można zamawiać przesyłając e-mail na adres info@ikastetykiety.pl. Skorzystaj z naszego kreatora opaski festiwalowe i stwórz własny projekt.

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, który rodzaj opaski najlepiej sprawdzi się w przypadku organizowanego przez Ciebie wydarzenia, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci, które z naszych wysokiej jakości opasek festiwalowych najlepiej spełnią Twoje wymagania, a także przedstawimy ich walory funkcjonalne oraz dostępne wzory.


Ilość i rodzaj:
Wybierz Ilość:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:

Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz Ilość:
Wybierz kolor tekstu:
zagniataka
Zagniataka
Żaden
1 szt. zaciskarka zł 123,75
2 szt. zaciskarka zł 247,50
3 szt. zaciskarka zł 371,25
Cena (brutto) zł


WYŚLIJ ZAPYTANIE
Otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.

Dostawa ekspresowa za dodatkową opłatą w ciągu ok. 1 tygodnia.

Koszt początkowy dla poszczególnych projektów 150 zł. (koszt jednorazowy)

Podana cena dotyczy 1 szt. opaski ze wzorem klienta, z metalowym zapieciem, bez podatku VAT:
100 szt..4,49 zł.
250 szt.2,39 zł.
500 szt.1,38 zł.
1000 szt.0,91 zł.
2500 szt.0,82 zł.

Proszę zauważyć że ceny są cenam netto.

Ważne: powyższe ceny dotyczą projektów z użyciem maksymalnie 6 kolorów.

Wszystkie ceny podano bez VAT-u.

Jeśli organizujesz niewielką imprezę, możesz zamówić partię tkanych opasek festiwalowych na rękę już od 10 szt. To rozwiązanie "Zrób to sam" - klient sam przycina opaski.

Jeśli sprawa jest bardzo pilna, albo masz projekt obejmujący kody QR, zdjęcia lub specjalną kolorystykę, napisz do nas! Możemy zaoferować opaski drukowane bardzo wysokiej jakości z szybką dostawą.

Umieścimy na nich opracowany przez Ciebie projekt (tkany lub drukowany), aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas imprezy.

Opaski festiwalowe najlepiej zapinać przy użyciu zaciskarki. Oferujemy modele ręczne Zaciskarka oraz stołowe Model stołowy w cenie (odpowiednio) 590 zł i 990 zł.

Więcej informacji na temat naszych opasek festiwalowychSpecjalizujemy się w produkcji opasek festiwalowych, które wykonujemy metodą tkania lub nadruku dokładnie według Twojej spersonalizowanej specyfikacji. Zaprojektowanie unikatowej opaski festiwalowej na tej stronie to nic trudnego, ale zawsze możesz też postawić na wybór jednego z naszych standardowych projektów, które można stosować jako szablon Twoich opasek festiwalowych.

Oczywiście nasz zespół ds. sprzedaży pozostaje też do dyspozycji, jeśli potrzebujesz unikalnych opasek koncertowych z nadrukiem, zarówno w niskich, jak i w wysokich nakładach.

Produkujemy szeroką gamę opasek eventowych i jesteśmy w stanie spełnić niemal wszystkie wymogi naszych klientów.

Większość z naszych klientów wybiera opaski festiwalowe w rozmiarach 15 x 360 mm i 20 x 360 mm. Oba rozmiary mogą używać zarówno dzieci jak i dorośli - opaski te można regulować.

Popularne są modele tkane, a wielu klientów wybiera opaski festiwalowe z dwustronnym nadrukiem, ponieważ umożliwia to ich dopasowanie według wymagań. Oferujemy też papierowe opaski festiwalowe oraz opaski wykonane z innych materiałów, jeśli klient nie chce opasek tkanych.

Jeśli masz wątpliwości, jakie opaski eventowe będą najlepsze w przypadku Twojej imprezy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem funkcji czatu, wysyłając e-mail lub dzwoniąc do nas. Jesteśmy do dyspozycji i doradzimy Ci w kwestii opasek festiwalowych. Projektowanie, zapięcia, długość opasek - odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeśli interesują Cię pakiety z 10 lub z większą liczbą tkanych opasek festiwalowych, sprawdź naszą ofertę opasek festiwalowych do samodzielnego złożenia.

Oferujemy też wiele innych typów opasek na rękę.

Szablony


Pobierz szablony w formacie .eps:
Szablon 15 mm x 360 mm
Szablon 20 mm x 360 mm

Pobierz szablony w formacie .pdf:
Szablon 15 mm x 360 mm
Szablon 20 mm x 360 mm
 

Informacje

  • Możesz teraz zamówić partię tkanych lub drukowanych opasek festiwalowych na rękę już od 50 sztuk.
  • Miłe w dotyku, wygodne tkane opaski.
  • Możemy je wykonać z elementami tkanymi z przędzy UV, która jest widoczna w ciemności!
  • Możliwość dodania numeracji na poszczególnych opaskach.
  • Wymiar standardowy to 15 x 360 mm, ale możemy też dostarczyć opaski o szerokości 10 lub 20 mm.
  • Do 9 kolorów na tej samej opasce, zobacz kolory.
  • Dostępne także z zapięciem smartlock.


Dowiedz się, jak zaprojektować materiałowe opaski festiwalowe na naszej stronie


Projektując opaski festiwalowe na rękę na tej stronie, z łatwością możesz dopasować je do swoich potrzeb. Oferujemy wiele dostępnych projektów, cen i zabezpieczeń opasek.

Opaski na rękę bez tekstu


Możesz wybrać materiałowe opaski festiwalowe z tekstem lub bez tekstu. Jeżeli wybierzesz opcję „bez tekstu”, cena opasek będzie niższa, ale będą one trudniejsze do rozróżnienia. Możesz też stracić okazję, by zaprezentować markę poprzez podanie nazwy firmy lub organizatora imprezy na opaskach.

Opaski na rękę z tekstem


Wybierając „opaski z tekstem”, masz szereg opcji, jeśli chodzi o zaprojektowanie opasek festiwalowych. Możesz wybierać spośród wielu projektów, w tym z motywem polskiej flagi. Możesz też wybrać motywy innych europejskich flag. Projekty są bardzo różne: od halloweenowych czaszek po subtelne motywy kwiatowe, tęczowe flagi, motywy serca i wiele innych.
Możesz wybrać własny tekst odpowiadający charakterowi imprezy. Pamiętaj jednak, że ważne jest, aby cały tekst był czytelny. W większości przypadków cienkich opasek na rękę z długim tekstem tylko jego niewielka część będzie widoczna bez przemieszczania opaski. Możesz też powtórzyć tekst, np. inicjały, rok lub napis taki jak „VIP 20”, który zostanie nadrukowany na całej długości opasek. Upewnij się, że wybierasz czcionkę wyraźnie widoczną na zastosowanym tle. Weź też pod uwagę to, czy chcesz, aby tło i tekst wyraźnie ze sobą kontrastowały.

Zapięcia


Wybór pomiędzy metalowym kółkiem czy zapięciem typu easy lock to nie tylko kwestia estetyki. Zapięcie typu easy lock powinno znajdować się blisko nadgarstka, aby opaska ściśle przylegała, a nadmiar opaski należy odciąć, aby ograniczyć ryzyko nadużyć. Kółka metalowe należy zaciskać przy użyciu zaciskarki, aby mieć pewność, że opaska jest prawidłowo zapięta. Zaletą metalowego kółka jest to, że po jego zaciśnięciu opaski na rękę nie można już zacieśniać. Oznacza to, że nie znajdziesz się w sytuacji, gdy uczestnicy potrzebują nowych opasek na rękę, ponieważ manipulowali zamknięciem typu easy lock i za bardzo zacieśnili opaski. Z kolei zapięcie typu easy lock można bardzo szybko zamknąć, co oznacza, że można wydać uczestnikom bardzo wiele opasek na rękę w krótkim czasie. Ponadto zdejmowanie opasek na rękę jest też bardzo proste. Jak widzisz, każde rozwiązanie ma swoje zalety.
Po zaprojektowaniu opasek należy zdecydować, w jakim nakładzie mają zostać wyprodukowane. Jeśli będziesz stosować różne projekty, umieść każdy z nich koszyku i zakończ zamówienie po ukończeniu wszystkich opasek eventowych na rękę.

 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1