Zaprojektuj własne opaski festiwalowe na rękę

  • Zamówienia możliwe już od 100 szt.
  • Ekskluzywna jakość
  • Dostawa ekspresowa w ciągu 3-5 dni roboczych
Czas dostawy: 11 - 15 dni roboczych
Koszt dostawy: Od 16,90 zł bezpłatna powyżej 120

Festiwalowe opaski na rękę zapinane zaciskiem metalowym lub zamknięciem easylock

Szukasz tkanych lub drukowanych opasek festiwalowych na rękę? Dobrze trafiłeś!

Jeżeli szukasz tanich opasek festiwalowych z szybkim terminem dostawy, wybierz zakupy u nas. Jeżeli ochrona środowiska odgrywa w Twoim życiu istotną rolę i poszukujesz ekologicznych opasek festiwalowych, chętnie doradzimy i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Wśród opcji ekologicznych dostępne są również opaski z czipem RFID

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji tkanych i drukowanych opasek festiwalowych na rękę, które możemy dokładnie dopasować do Twoich wymogów.

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, który rodzaj opaski najlepiej sprawdzi się w przypadku organizowanego przez Ciebie wydarzenia, skonsultuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci, które z naszych wysokiej jakości opasek festiwalowych najlepiej spełniają Twoje wymagania, a także przedstawimy ich walory funkcjonalne oraz wzory.


Oferujemy również

Tkane opaski na rękę typu
Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Ilość i rodzaj:
Wybierz Ilość:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:

ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz Ilość:
Wybierz kolor tekstu:
zagniataka
Zagniataka
Żaden
1 szt. zaciskarka zł 123,75
2 szt. zaciskarka zł 247,50
3 szt. zaciskarka zł 371,25
Cena (brutto) zł


ZAPYTAJ O CENĘ — bez zobowiązań!

Dostawa ekspresowa za dodatkową opłatą w ciągu ok. 1 tygodnia.

Koszt początkowy dla poszczególnych projektów 150 zł. (koszt jednorazowy)

Cena jest na opaski we wzorze klienta, z metalowym zapieciem za szt., bez vatu:
100 szt..4,49 zł.
250 szt.2,39 zł.
500 szt.1,38 zł.
1000 szt.0,91 zł.
2500 szt.0,82 zł.

Proszę zauważyć że ceny są cenam netto.

Powyższe ceny dotyczą projektów z użyciem maksymalnie 6 kolorów.

Klientom zwracamy uwagę, że wszystkie ceny podano bez VAT-u.

Jeśli organizujesz niewielką imprezę, możesz zamówić partię tkanych opasek festiwalowych na rękę już od 10 szt., (rozwiązanie "Zrób to sam" - klient sam przycina opaski) kliknij tu

Jeśli sprawa jest bardzo pilna, albo masz projekt obejmujący kody QR, zdjęcia lub specjalną kolorystykę, możemy teraz zaoferować opaski drukowane bardzo wysokiej jakości. Kliknij na zdjęcie powyżej.

Umieścimy na nich opracowany przez Ciebie projekt tkany lub drukowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas imprezy.

Opaski festiwalowe najlepiej zapinać przy użyciu zaciskarki. Oferujemy modele ręczne Zaciskarka oraz stołowe Model stołowy w cenie (odpowiednio) zl 590 i zl 990.

Więcej informacji na temat naszych opasek festiwalowychSpecjalizujemy się w produkcji opasek festiwalowych, które wykonujemy metodą tkania lub nadruku dokładnie według Twoich specyfikacji. Zaprojektowanie unikatowej opaski festiwalowej na tej stronie jest proste. Inna opcja to wybranie jednego z naszych standardowych projektów, które można stosować jako szablon Twoich opasek festiwalowych.

Oczywiście nasz zespół ds. sprzedaży pozostaje też do dyspozycji, jeśli potrzebujesz unikalnych opasek festiwalowych zarówno w niskich jak i wysokich nakładach.

Produkujemy szeroką gamę opasek festiwalowych i jesteśmy w stanie spełnić niemal wszystkie wymogi.

Większość z naszych klientów wybiera opaski festiwalowe w rozmiarach 15x360 mm i 20 360 mm. Oba rozmiary mogą używać zarówno dzieci jak i dorośli, gdyż opaski te można regulować.

Popularne są modele tkane, a wielu klientów wybiera opaski festiwalowe z dwustronnym nadrukiem, ponieważ umożliwia to ich dopasowanie według wymagań. Oferujemy też papierowe opaski festiwalowe oraz opaski wykonane z innych materiałów, jeśli klient nie chce opasek tkanych.

Jeśli masz wątpliwości, jakie opaski festiwalowe będą najlepsze w przypadku Twojej imprezy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem funkcji czatu, wysyłając e-mail lub dzwoniąc do nas. Jesteśmy do dyspozycji i doradzimy Ci w kwestii opasek festiwalowych oraz opcji, jeśli chodzi o opcje zapięć opasek festiwalowych, sposobu ich zaprojektowania, odpowiemy też na wszelkie inne pytania.

Jeśli interesują Cię pakiety z 10 lub większą liczbą tkanych opasek festiwalowych i opasek festiwalowych do samodzielnego złożenia, kliknij tu.

Oferujemy też wiele innych typów opasek na rękę.


Templates


Download .eps templates:
Template 15 mm x 360 mm
Template 20 mm x 360 mm
 

Informacje

  • Możesz teraz zamówić partię tkanych lub drukowanych opasek festiwalowych na rękę już do 100 szt.
  • Ekskluzywne i miłe w dotyku opaski tkane
  • Możemy je dostarczyć z elementami tkanymi z przędzy UV, która jest widoczna w ciemności
  • Możliwość kolejnej numeracji
  • Wymiar standardowy to 15 x 360 mm., ale możemy też dostarczyć opaski o szerokości 10 lub 20 mm.
  • Do 9 kolorów na tej samej opasce, zobacz kolory
  • Dostępne także z zapięciem smartlock


Dowiedz się tu, jak zaprojektować opaski festiwalowe na tej stronieProjektując opaski festiwalowe na tej stronie, masz szereg opcji, jeśli chodzi o ich dopasowanie do Twoich potrzeb. Oferujemy szereg projektów, poziomów cen i zabezpieczeń.

Opaski na rękę bez tekstu
Możesz wybrać opaski z tekstem lub bez tekstu. jeżeli wybierzesz opcję „bez tekstu”, cena opasek będzie niższa, ale będą one trudniejsze do rozróżnienia. Możesz też stracić okazję, by zaprezentować markę poprzez podanie nazwy firmy czy innego organizatora imprezy na opaskach.

Opaski na rękę z tekstem
Wybierając „opaski z tekstem”, masz szereg opcji, jeśli chodzi o zaprojektowanie opasek festiwalowych. Możesz wybierać spośród wielu projektów, w tym z motywem polskiej flagi. Możesz też wybrać motywy innych europejskich flag. Projekty są bardzo różne: od czaszek po motywy kwiatowe, tęczowe flagi, motywy serca i wiele innych.

Możesz wybrać własny tekst odpowiadający charakterowi imprezy. pamiętaj jednak, że ważne jest, aby cały tekst był czytelny. W większości przypadków cienkich opasek na rękę z długim tekstem tylko jego niewielka część będzie widoczna bez przemieszczania opaski. Możesz też powtórzyć tekst, np inicjały, rok lub napis taki jak „VIP 20”, który zostanie nadrukowany na całej długości opasek. Upewnij się,że wybierasz czcionkę wyraźnie widoczną na zastosowanym tle. Weź też pod uwagę to, czy chcesz, aby tło i tekst wyraźnie ze sobą kontrastowały. Wybranie podobnych kolorów do zastosowania na opaskach na rękę może zapewnić estetyczny efekt (np. odcienie szarości i czerni), ale jeśli kontrolerzy opasek na rękę będą pracowali w pomieszczeniu o słabym oświetleniu, może to nie być optymalny wybór.

Zamknięcia
Wybór pomiędzy metalowym kółkiem czy zamknięciem typu easy lock to nie tylko kwestia estetyki. Zapięcie typu easy lock powinno znajdować się blisko nadgarstka, aby opaska ściśle przylegała, a nadmiar opaski należy odciąć, aby ograniczyć ryzyko nadużyć. Kółka metalowe należy zaciskać przy użyciu zaciskarki, aby mieć pewność, że opaska jest prawidłowo zapięta. Zaletą metalowego kółka jest to, że po jego zaciśnięciu opaski na rękę nie można już zacieśniać. Oznacza to, że nie znajdziesz się w sytuacji, gdy uczestnicy potrzebują nowych opasek na rękę, ponieważ manipulowali zamknięciem typu easy lock i za bardzo zacieśnili opaski.

Zapięcie typu easy lock można bardzo szybko zamknąć, co oznacza, że można wydać uczestnikom bardzo wiele opasek na rękę w krótkim czasie. Ponadto zdejmowanie opasek na rękę jest też bardzo proste.

Po zaprojektowaniu opasek należy zdecydować, w jakim nakładzie mają zostać wyprodukowane. Jeśli będziesz stosować różne projekty, umieść każdy z nich koszyku i zakończ zamówienie po ukończeniu wszystkich opasek na rękę.

 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1