facebook

Spersonalizowane naklejki w kolorze srebrnym
Spersonalizowane naklejki w kolorze srebrnym

Spersonalizowane naklejki w kolorze srebrnym

 • Możesz wybierać rozmiar i kształt już
 • Od 1 sztuki
 • Wysoka trwałość
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
Koszt dostawy: bezpłatna powyżej 250 zł

Wyjątkowe naklejki w kolorze srebrnym Twojego projektu

Czy potrzebujesz naklejek w kolorze srebrnym z nadrukowanym tekstem lub logo? Trafiłeś we właściwe miejsce! Możesz zaprojektować swoje naklejki w specjalnym narzędziu online i wybierać z szerokiej gamy czcionek, kształtów i kolorów. Możesz również wyposażyć naklejki w swoje logo.

Naklejki w kolorze srebrnym mają metaliczny połysk i są bardzo odporne na uszkodzenia, co sprawia, że idealnie nadają się do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń.

Naklejek w kolorze srebrnym można użyć w celu wyróżnienia zdobywcy drugiego miejsca w konkursie, uświetnienia srebrnej rocznicy ślubu, oznaczenia produktów lub innych przedmiotów, które chcesz wyeksponować.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ
DIN EGEN STR.
ZAAWANSOWANE
OBRYSIE
Liczba i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm Uwaga! Pomiary są podane w mm.

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz liczbę:

Wybierz liczbę:

Wymiary: 37 x 16 mm
Uwaga: Inna cena w przypadku nadruku kolorowego
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
##div nyt_design_slut##a
Cena (brutto) zł Cena zł
(brutto)


Informacje
 • Naklejki w kolorze srebrnym już od 1 sztuki
 • Twoje naklejki nadają się do użytku na zewnątrz pomieszczeń.
 • W przypadku zakupu naklejek bezpośrednio na tej stronie zawsze otrzymujesz wersję przystosowaną do użytku na zewnątrz pomieszczeń.
 • Rozmiar i kształt można dostosować do własnych wymagań.
 • Zaokrąglone rogi bez dodatkowej opłaty.
 • Artykuł przetestowany zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 71-3 dla zabawek i spełniający jej wymogi.
 • Czy naklejki w kolorze srebrnym ułatwią Ci organizację imprezy albo posłużą jako etykiety do prezentów czy Twoich produktów? A może wykorzystasz je w zupełnie innym celu? Zaprojektuj je teraz.
 • Zaprojektuj własne naklejki online i dokonaj zakupu w najbardziej korzystnej cenie – albo napisz do nas wiadomość e-mail: info@ikastetykiety.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1