Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1721220348 
0

Naklejki samoprzylepne

 • Zamówienia możliwe już od 1 szt.
 • Krótki termin dostawy
 • Inteligentne i praktyczne
Dostarczony do ciebie: 22-25 lipiec
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Naklejki samoprzylepne to szybki i prosty sposób na oznakowanie przedmiotów

Tobie też zdarza się coś zgubić?

Wypróbuj nasze naklejki, które możesz zamówić z imieniem/nazwiskiem i numerem telefonu - dzięki temu istnieje większa szansa, że to, co zgubisz do Ciebie wróci.

To szybki i prosty sposób, aby oznakować Twoje rzeczy - możesz je zamówić w wielu kombinacjach kolorystycznych, aby pasowały do Twoich rzeczy.

W naszej ofercie znajdziesz także naklejki imienne oraz naprasowanki.

Oferujemy również

Naklejki
Standardowy / Prostokątny

Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Naklejki swobodnie zaprojektowane według własnego projektu
Zaprojektuj siebie i zobacz ceny
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz Ilość:

Wybierz Ilość:

Wymiary: 30 x 13 mm
Uwaga: Inna cena w przypadku nadruku kolorowego
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Wybierz motywy:
Twoja etykieta
Cena (brutto) zł Cena (brutto) złInformacje

 • Nadruk nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.
 • Nie niszczą się w pralce czy kuchence mikrofalowej.
 • Naklejki imienne to praktyczny sposób, aby oznakować wszystko, co dla Ciebie ważne!
 • Naklejki dostarczmy w rolkach.
 • Rozmiar 30 x 13 mm.
 • Możesz wybrać zarówno kolor tła, tekstu, jak i motyw oraz czcionkę.


Ten rodzaj naklejek dostarczamy w arkuszach, możesz je zamówić w dowolnym kolorze. Niemal wszystkie rodzaje naszych naklejek są bardzo wytrzymałe, i wykonane z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia.

Etykiety samoprzylepne są niezbędnym elementem w wielu sytuacjach - sprawdzają się świetnie przy pakowaniu zamówień, podpisywaniu książek, ubrań czy narzędzi, a nawet ulubionych kubeczków w biurze. Jak wybrać idealnesamoprzylepne etykiety z nadrukiem i dlaczego warto zdecydować się na te w Ikast?


Etykiety samoprzylepne z nadrukiem  –  jak możesz je wykorzystać?


Idealne do pakowania zamówień


Etykiety samoprzylepne z nadrukiem są doskonałe do oznaczania paczek i opakowań. Możesz na nich umieścić informacje o zawartości, adres dostawy czy logo firmy, co sprawi, że Twoje paczki będą wyglądały profesjonalnie i łatwo je zidentyfikować. Subtelne naklejki z logo to też świetny sposób na zaklejenie papieru do pakowania przy bardziej wyrafinowanych pakunkach.


Oklejanie przedmiotów: książki, ubrania, naczynia 


Tego typu produkty są świetnym sposobem na oznaczanie produktów. Możesz umieścić na nich informacje o nazwie produktu, instrukcjach użytkowania, składnikach czy terminie ważności. To pomaga w identyfikacji i organizacji zasobów. Polecamy też naklejki samoprzylepne na ubrania, dzięki którym każdy pracownik nie będzie anonimowy.


Podpisywanie przedmiotów


Etykiety samoprzylepne mogą służyć do personalizacji i oznaczania przedmiotów. Możesz na nich napisać imię, nazwisko, datę czy inne dane identyfikacyjne. Jest to praktyczny sposób, aby oznakować wszystko, co dla Ciebie ważne, od książek i zeszytów po lunchboxy czy przybory biurowe.


Dlaczego warto kupić etykiety samoprzylepne w Ikast? • Nasze etykiety samoprzylepne są wydrukowane bez użycia substancji szkodliwych dla zdrowia. Możesz mieć pewność, że są bezpieczne w użytkowaniu.

 • Etykiety z nadrukiem samoprzylepne od Ikast nie niszczą się w pralce ani w kuchence mikrofalowej. Możesz je bezpiecznie stosować na ubraniach oraz na pojemnikach, które wymagają regularnego prania lub podgrzewania.

 • Etykiety samoprzylepne dostarczamy w rolkach, co ułatwia przechowywanie i organizację. Możesz je łatwo przenosić i przechowywać w swojej firmie.

 • Oferujemy szeroki wybór opcji personalizacji, takich jak wybór koloru tła, tekstu, motywu i czcionki. Możesz dostosować etykiety do swoich preferencji i zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy.


Dodatkowo etykiety samoprzylepne (np. pod postacią podpisów do organizerów) mogą stanowić atrakcyjny upominek dla klientów, partnerów biznesowych lub uczestników konferencji czy szkoleń. Ich praktyczność i estetyka sprawią, że odbiorcy będą zadowoleni z otrzymanego prezentu, jednocześnie promując Twoją markę dalej. 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1
Pracujemy w okresie wakacji letnich!