Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1695579902 
0

Ekologiczne etykiety bawełniane dla ekologicznych firm

 • Etykiety z certyfikatem GOTS
 • Personalizowana metka z logiem
 • Bawełna ekologiczna
Czas dostawy: 11 - 15 dni roboczych

Etykiety z certyfikatem GOTS

Jeśli szukasz ekologicznych etykiet, nasze produkty z bawełny ekologicznej będą doskonałym wyborem.

Możesz zamówić etykiety według własnego projektu — nadrukujemy go na miękkiej bawełnie. To atrakcyjny i naturalny produkt idealny dla firmy dbającej o środowisko naturalne.

Oferujemy etykiety składane na pół lub z zawiniętymi brzegami. Nasze etykiety mają certyfikat GOTS.

Rozmiar:
- Wysokość: 10, 15, 20, 25, 35, 50, 70 mm.
- Długość: 34, 50, 61, 71, 81, 91, 106, 126, 146 mm.

Zaprojektuj własne etykiety GOTS.
 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Ceny (10x34mm, midfold)::
250 szt.892,82 zł.
500 szt.1.111,72 zł.
1000 szt.1.183,80 zł.

Czas dostawy: około 3 tygodnie od zatwierdzenia projektu.

Jeśli szukasz ekologicznych, naturalnych i niepowtarzalnych etykiet, będą one doskonałym wyborem. Możemy dostarczyć etykiety w dowolnym wybranym przez Ciebie rozmiarze. Możesz także wybrać kolory, które najlepiej będą pasować do Twojej marki.

Nadruki na etykietach z ekologicznej bawełny wykonujemy w palecie kolorów Pantone C. Prosimy jednak pamiętać, że kolory widoczne na ekranie komputera mogą różnić się od kolorów rzeczywistych.


Metki bawełniane, które znajdziesz w tej kategorii, wykonaliśmy z bawełny ekologicznej, która posiada certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard). Oznacza to, że bawełna użyta do produkcji naklejek jest uprawiana w sposób przyjazny dla środowiska, bez użycia pestycydów czy chemikaliów. To ekologiczne rozwiązanie, które wspiera zrównoważoną produkcję i będzie wpływało pozytywnie na budowanie wizerunku Twojej marki jako firmy, która działa w duchu sustainability.


Wszywki bawełniane z certyfikatem GOTS  –  dlaczego warto?


Wzmacnianie pozytywnych skojarzeń z marką


Etykiety ekologiczne to skuteczny sposób budowania rozpoznawalności marki. Możesz umieścić na niej logo swojej firmy, slogan czy grafikę, co przyczyni się do zwiększenia świadomości marki wśród klientów.


Ekologiczna firma


Etykiety bawełniane z certyfikatem GOTS są wykonane z bawełny ekologicznej: nie są stosowane w niej pestycydy, chemikalia czy syntetyczne nawozy, co minimalizuje negatywny wpływ na ziemię, wodę i powietrze. Wybierając takie etykiety, wspierasz praktyki zrównoważonej produkcji tekstyliów, a Twoi klienci mogą się o tym dowiedzieć.


Bezpieczeństwo użytkowania


Metka bawełniana z logo wykonana z tkaniny GOTS jest wolna od szkodliwych substancji chemicznych. Certyfikat GOTS zapewnia, że bawełna i cały proces produkcji spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa dla konsumentów. Możesz więc być pewien, że produkty, z którymi mają kontakt Twoi klienci, są całkowicie bezpieczne.


Wysoka jakość


Nasze etykiety ekologiczne zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny organicznej, która jest miękka w dotyku, trwała i dobrze znosi pranie. Dzięki temu metki utrzymują się w doskonałej kondycji przez długi czas, co jest istotne dla estetyki i funkcjonalności Twoich produktów.


Etykiety ekologiczne w Ikast  –  poznaj zalety • Metki bawełniane są drukowane w kolorach z renomowanej palety Pantone C. Dzięki temu możemy zapewnić precyzyjne odwzorowanie kolorów, aby Twoje logo czy wzór wyglądały dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

 • Nasze etykiety charakteryzują się precyzyjnym nadrukiem logo. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, aby zapewnić ostrość i dokładność szczegółów.

 • Oferujemy metki w różnych rozmiarach dostosowanych do Twoich potrzeb. Możesz wybrać wymiary, który najlepiej pasują do Twojego projektu.

 • Nasze metki bawełniane z logo są starannie wycinane, zarówno w środkowej części, jak i przy brzegach. Nie korzystamy z cięcia laserowego, aby uniknąć zniszczenia delikatnych materiałów.


W naszej ofercie znajdziesz również tekstylne metki oraz metki odzieżowe.
 

Informacje

 • Wydruk w kolorach z palety Pantone C
 • Precyzyjny nadruk logo
 • Dostępne w różnych wielkościach
 • Wycięcie w środkowej
 • Części i przy brzegach (bez cięcia laserowego)
 • Bawełna ekologiczna z certyfikatem GOTS


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1