Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1713184193 
0

Festiwalowe opaski na rękę z ekologicznej bawełny

  • Ekologiczna bawełna
  • Z logiem klienta
  • Od 100 szt.
Dostarczony do ciebie: 30 kwiecień-13 maj
Otrzymaj cenęZobacz wszystkie opaski na rękę

Bawełniane opaski na rękę dla osób dbających o środowisko

Nasze festiwalowe opaski na rękę wykonane z ekologicznej bawełny to całkowicie naturalny produkt.

Chętnie dostosujemy nasze festiwalowe opaski z ekologicznej bawełny do Twoich potrzeb. Istnieje możliwość nadrukowania logo na opaskach.

Wybierz ekologiczną opaskę, która wyrazi Twoją troskę o środowisko naturalne.

Mamy też wiele innych ekologicznych opasek na rękę, takich jak korkowe lub z ekologicznej bawełny.

 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Ceny za szt.:
100 szt.11,50 zł.
250 szt.6,05 zł.
500 szt.4,10 zł.
1000 szt.2,85 zł.
2500 szt.2,45 zł.

Początkowy koszt projektu: 210 zł (opłata jednorazowa).

Wszystkie powyższe ceny podano bez podatku VAT.

A może interesują Cię inne ekologiczne produkty? Oferujemy również festiwalowe opaski z bambusa oraz przetworzonego tworzywa PET.

Zaprojektujemy Twoją opaskę od podstaw — w dowolnym kolorze o dowolnej szerokości i z wybranym nadrukiem oraz akcesoriami.

Festiwalowe opaski z bawełny organicznej


Planujesz duży event, koncert lub po prostu potrzebujesz materiałów promocyjnych dla swojej firmy? Polecamy wytrzymałe opaski na rękę, które możemy dopasować do Twojej wizji i potrzeb. Zaprojektujemy Twoją opaskę od podstaw – to Ty wybierasz, jaki ma być nadruk, kolorystyka, szerokość paska, sposób zapięcia oraz inne akcesoria. Zamawiając u nas personalizowane opaski, otrzymujesz produkt z najwyższej półki, który spełni Twoje wymagania i będzie świetną reklamą organizowanej przez Ciebie imprezy. Dlaczego warto postawić na oferowane przez nas opaski? Są one niezwykle wygodne. Twoi goście mogą zapiąć je na ręce i nie zgubią ich podczas intensywnej zabawy, co jest niezmiernie ważne w przypadku, gdy opaska jest, np. biletem wstępu lub potwierdzeniem pełnoletności przy barze. Estetycznie wykonane logo, intensywne kolory oraz czytelny nadruk sprawiają, że po udanej zabawie wiele osób chętnie zostawi sobie opaskę na pamiątkę i być może wróci do Ciebie przy najbliższej okazji lub poleci Cię znajomym. 


Wytrzymałe i bezpieczne opaski na rękę z ekologicznej bawełny


Przyjmujemy zamówienia powyżej 100 sztuk, a im większą liczbę zamawiasz, tym korzystniejszą cenę możemy Ci zaproponować. Czas dostawy wynosi od 11 do 15 dni roboczych. Przyjmujemy logo w formatach AI, EPS i PDF, które wykorzystamy do projektu. Opaska z bawełny organicznej jest bezpieczna dla zdrowia, nie powoduje podrażnień i nie wywołuje alergii podczas kontaktu ze skórą, więc Twoi goście nie muszą się martwić. Jest to wytrzymały materiał, który nie rozerwie się przy nagłym szarpnięciu lub tarciu, jest jednocześnie miękki i delikatny w dotyku i nie będzie przeszkadzał podczas zabawy. Dodatkowo bawełna ma stabilne włókna, więc nie rozciągnie się i zachowa swój atrakcyjny wygląd. Oferowane przez nas opaski z bawełny organicznej są w 100% naturalne i ekologiczne, co wyrazi Twoją troskę o środowisko i zapewni Ci dodatkowe punkty u wielbicieli ekologicznych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu i współpracy przy projektowaniu Twoich unikatowych opasek festiwalowych i promocyjnych.


 

Informacje

  • Opaski z ekologicznej bawełny.
  • Możliwość dostosowania opaski do indywidualnych potrzeb.
  • Różne rodzaje zapięć.
  • Przyjmujemy logo w formatach AI, EPS i PDF.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1