Gwarancja ceny
Nasza gwarancja ceny gwarantuje każdemu naszemu klientowi, że na ikastetykiety.pl znajdzie produkty w najniższej cenie.
W przypadku kiedy klient znajdzie identyczny produkt u innego sprzedawcy w niższej cenie niż my oferujemy – klient otrzyma u nas ten sam produkt w tej samej cenie co oferuje nasz konkurent i na dodatek oferujemy dodatkowe 10% zniżki”.
 
Gwarancja dostawy
Zamówienie wysyłamy na czas - w przeciwnym razie klient nie płaci za produkt ani za dostawę (przy maks. cenie do 800 zł.).   
Gwarancja dostawy to gwarancja dla naszego klienta, że produkt wysłany zostanie z naszego magazynu w prawidłowych czasie, żeby produkt dotarł do klienta na czas.
 
Niestety, nie udzielamy gwarancji na transport, gdyż wysyłając zamówienie, nie odpowiadamy za np. opóźnienia w transporcie firm przewozowych. 
 
Jeżeli produkt został wysłany przez nas w prawidłowym czasie, ale masz roszczenie wobec otrzymanego od nas produktu, traktujemy to jako reklamację. Jeżeli otrzymany produkt nie spełnia twoich oczekiwań, otrzymasz nowy, gdyż najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie klienta. 
 
Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, kiedy otrzymaliśmy wszystkie nam potrzebne informacje od klienta, wymagane pliki itd. Jeżeli zamówienie zostało złożone bezpośrednio na stronie www.ikastetykiety.pl, otrzymaliśmy wszystkie informacje potrzebne do realizacji zamówienia.
 
 
Gwarancja jakośći
Ikast Etykiety gwarantuje wysoką jakość.
Jeżeli nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu, możesz go zawsze zwrócić. Jeśli stwierdzimy, że możemy wyprodukować twój produkt lepiej – otrzymasz nowy - bezpłatnie. Jeżeli nie będziemy mogli wyprodukować twojego produktu lepiej, zrobimy co w naszej mocy żeby znaleść dobre rozwiazanie, które usatysfakcjonuje klienta.