facebook

Pieczątki firmowe z Twoim logo

Pieczątki firmowe z Twoim logo

  • Stemple na rękę
  • Pieczątki już od 1 szt.
  • Widoczne w ciemności
Czas dostawy: 11 - 15 dni roboczych
Koszt dostawy: Opłata zależna od wagi

Skuteczna, tania i dobrze widoczna kontrola wstępu

Jeśli przed wejściem ustawia się długa kolejka, idealnym rozwiązaniem jest stempel wejściówka z kolorowym tuszem lub stempel UV. Specjalizujemy się w profesjonalnych rozwiązaniach w dziedzinie kontroli wstępu, znajdziemy rozwiązanie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze stemple wejściówki to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niedrogiej i skutecznej kontroli wstępu. Jeśli stawiasz na bezpieczeństwo i chcesz zapobiec oszustwom, polecamy opaski na rękę.
 
ZAPYTAJ O CENĘ — bez zobowiązań!
 
 
Ceny:
1 szt.385,00 zł.
2 szt.689,00 zł.

Maks 10 cm2, w przypadku większych rozmiarów dodatkowo 23 zl za cm2.

Cena za sztukę / 1 jednostka obejmuje tusz w kolorze czarnym. W przypadku opcji UV naliczana jest dodatkowa opłata 75 zl za każdą pieczątkę.

Klientom zwracamy uwagę, że wszystkie powyższe ceny podano bez VAT-u.

Zaprojektuj własny stempel wejściówkę, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas imprezy. Stemple wejściówki i stemple na rękę wykonujemy już od 1 szt. w bardzo atrakcyjnej cenie.
 

Informacje
  • Dostępne w wersji z kolorowym tuszem oraz znakiem UV widocznym w ciemności. Szybka i łatwa kontrola wstępu. Masz pewność, że wchodzą tylko, ci którzy zapłacili za wstęp. Stemple już od 1 szt. Stemple z tuszem - do 5000-10000 wyraźnych odcisków, jeśli stempel jest przechowywany w szczelnym pojemniku. Zwracamy uwagę, że do stosowania na skórze dopuszczony jest tylko tusz UV (widoczny tylko w świetle ultrafioletowym). Przypominamy, że inne kolory w rzadkich przypadkach mogą powodować reakcje alergiczne.


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj

5/5 1