Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1713179828 
0

Okrągłe naklejki z własnym tekstem, logiem lub motywem

  • Dowolny tekst i kolor
  • Różne formaty
  • Wyjątkowa wytrzymałość
Dostarczony do ciebie: 18-23 kwiecień
Koszt dostawy: Od 25 zł bezpłatna powyżej 125

Okrągłe naklejki w różnych formatach

Okrągłe naklejki winylowe z dowolnym tekstem - kiedy szukasz czegoś co wygląda po prostu super!

Szukasz naklejek, które mają służyć nie tylko do oznakowania, ale eksponować markę, oferty, hasło? Nasze okrągłe naklejki to świetny wybór.

Są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i rodzajach czcionki, możesz wybrać model, który jest optymalny dla Ciebie.

Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz wymiary:
Wymiary max. 100x100mm:
x mm

Typ:

Wybierz Ilość:

Wybierz Ilość:

Wymiary: 20 x 20 mm
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Cena (brutto) zł Cena (brutto) zł

Tu znajdziesz wszystkie naklejki dostępne w naszej ofercie.

Jeśli chcesz oznakować przedmioty szklane, opakowania lub własne kreacje, wybierz te okrągłe naklejki.

Nasze okrągłe naklejki są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i rodzajach czcionki, możesz wybrać model, który jest optymalny dla Ciebie.

Winylowe naklejki okrągłe z logo własnego projektu


Prowadzisz firmę lub organizujesz ciekawe wydarzenia kulturalne bądź sportowe? Chcesz skutecznie zareklamować swoją markę, przyciągnąć uwagę potencjalnych gości i klientów? Pragniesz wyeksponować logo, motto lub najnowszą ofertę promocyjną? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to trafiłeś w dobre miejsce. Z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy naklejki okrągłe personalizowane, dzięki którym w atrakcyjny sposób wypromujesz firmę. Dlaczego jest to doskonały wybór? Naklejki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród odbiorców w różnym wieku, chętnie biorą je do ręki dorośli, a dzieci z radością naklejają je w najróżniejszych miejscach. Jest to jeden z najtańszych nośników reklamowych, tanim kosztem możesz wyprodukować duży nakład materiału. Nadają się jako reklama do każdego biznesu, obojętnie w jakiej branży działasz i do kogo kierujesz swoją kampanię. Mogą być prezentem dla klienta lub pełnić funkcję informacyjną, np. z datą i miejscem promowanego wydarzenia. Są łatwe w użyciu, gdyż wystarczy je nakleić na oczyszczoną powierzchnię, a klienci sami wybiorą gdzie chcą ją umieścić – na meblach, drzwiach, laptopie, etui od telefonu, na szybie lub w innym miejscu. 


Personalizowane naklejki reklamowe


W naszej ofercie posiadamy wyjątkowo wytrzymałe winylowe naklejki okrągłe lub owalne. Sam wybierasz format naklejki oraz jej treść. Możesz wybrać dowolną czcionkę oraz jej kolor, rodzaj tła i motyw. Oferujemy również naklejki z przezroczystym tłem. Co ważne, produkowany przez nas nadruk nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia. Dzieci mogą się bezpiecznie bawić otrzymanymi naklejkami. Materiały są trwałe, nie ulegną zniszczeniu w kuchence mikrofalowej czy pralce. Realizujemy zamówienia powyżej 50 sztuk, a im większą ilość zamówisz, tym korzystniejsza będzie cena za sztukę. Czas dostawy wynosi między 5 a 10 dni roboczych. Wybierz model naklejki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pasuje do przygotowywanej kampanii reklamowej. Zaskocz swoich klientów intrygującym hasłem lub grafiką, tak by zapamiętali Cię na dłużej.


 

Informacje

  • Nadruk nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia
  • Nie niszczą się w pralce czy kuchence mikrofalowej
  • Dostępne naklejki o średnicach: 20, 30, 40, 50, 70 i 100 mm.
  • Dowolny tekst


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1