Wyszukiwanie...
Ikast Etiket - Labelyourself
logowanie&t=1708514770 
0

Opaski na rękę VIP - z nadrukiem cyfrowym

  • VIP
  • Super opaska inna niż pozostałe
  • Nadruk cyfrowy

Zamów nadruk cyfrowy na opaski VIP

Potrzebujesz opaski na rękę VIP?

Wybierz nasze opaski VIP - to estetyczny produkt z ekskluzywnego materiału plastikowego/przypominającego papier, na który nanosimy nadruk cyfrowy.

Idealne się na imprezy jednodniowe, jeśli chcesz, aby Twoje opaski były wyjątkowe.

 
WYŚLIJ ZAPYTANIE - otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 1-2 godzin w godzinach otwarcia.
 
 
Ceny - projekt klienta/szt.:
100 szt.9,20 zł.
500 szt.2,30 zł.
1000 szt.1,60 zł.
5000 szt.0,90 zł.

Koszt początkowy dla każdego z projektów 210 zł. (koszt jednorazowy)

Klientom zwracamy uwagę, że wszystkie ceny podano bez VAT-u.

Oferujemy też wiele innych typów opasek na rękę.

Zamów ekskluzywne opaski na rękę VIP na najbliższą imprezę z nadrukiem cyfrowym Twojego logo, które będzie rewelacyjnie prezentować się na przypominającym papier materiale.

Opaski VIP na rękę dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiału plastikowego, który przypomina papier. Sprawia to, że są bardzo wytrzymałe, świetnie się prezentują, a przy tym nie podrażniają skóry. Idealnie sprawdzą się więc w przypadku jednodniowych imprez, gdy chcemy zadbać o absolutnie każdy detal. Po to, aby uczestnicy mieli pewność, że zatroszczono się o nich w każdym aspekcie.


Dlaczego warto wybrać nasze opaski VIP na rękę?


Takie opaski VIP to idealny sposób identyfikacji uczestnika wydarzenia. Przede wszystkim są wygodne i nie ma ryzyka ich zgubienia. Najczęściej więc dopiero po imprezie są one rozcinane i nierzadko pozostawiane na pamiątkę. Dodatkowo dzięki wykonaniu z odpowiednich materiałów opaski VIP nie niszczeją pod wpływem działania wody. Nie trzeba więc obawiać się, że informacje na nich zawarte będą niewidoczne. To jednak nie koniec atutów, jeśli chodzi o te produkty. W naszej firmie można zamówić je bowiem z cyfrowo zadrukowanym logotypem i tym samym zadbać także o identyfikację wizualną.


W jaki sposób zamawiać opaski VIP?


Zamówienie opasek VIP na rękę poprzez naszą stronę jest wyjątkowo łatwe. Nie trzeba też od razu podejmować decyzji o zakupie. Zachęcamy więc do dopytania o szczegóły i to bez żadnych zobowiązań. Wystarczy poprzez stronę podać szczegóły swojego zamówienia, w tym liczbę opasek oraz dodatkowe grafiki, które mają się na niej znaleźć. Po analizie skontaktujemy się w celu przekazania bardziej szczegółowych informacji oraz potwierdzenia realizacji.


Większe zamówienie = lepsza cena


Doskonale rozumiemy, że dla naszych klientów duże znaczenie ma koszt realizacji zamówień. Dlatego też wszystkie ceny podstawowych typów zleceń są podane na stronie i można bardzo szybko je sprawdzić. Dodatkowo im większe zamówienie, tym jednostkowy koszt opasek VIP na rękę niższy. Dlatego też z przyjemnością zajmujemy się realizacją nawet najbardziej nietypowych zleceń, także na bardzo duże liczby opasek.



Potrzebujesz gadżetów idealnych na wydarzenie plenerowe? Sprawdź również dostępne w ofercie smycze reklamowe.


 

Informacje

  • Perforowane zamknięcie z klejem, które ulega zerwaniu się przy dużym obciążeniu
  • Możliwość kolejnej numeracji


 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1