GWARANCJA CENY
Gwarantujemy, że w sklepie ikastetykiety.pl oferujemy produkty w najniższej cenie.

W przypadku kiedy klient znajdzie identyczny produkt u innego sprzedawcy w niższej cenie niż nasza, otrzymuje u nas ten produkt w cenie oferowanej przez naszego konkurenta, a ponadto dodatkowy rabat w wysokości 10%.

 
 
GWARANCJA WYSYŁKI
Zamówienia wysyłamy na czas - w przeciwnym razie klient nie płaci za produkt i za dostawę (przy maks. cenie do 800 zł.).   
 
  • Gwarantujemy naszym klientom terminową wysyłkę z naszego magazynu, ponieważ zależy nam na tym, aby artykuły docierały do nich jak najszybciej.
  • Nie możemy niestety gwarantować czasu dostawy, gdyż po wysłaniu zamówienia nie mamy wpływu na to, kiedy zostanie on dostraczony przez pocztę, czy firmę kurierską. 
  • Gwarancja wysyłki nie obowiązuje, jeśli artykuł został przez nas wysłany teriminowo, ale klient zgłasza, że nie jest ustatyskacjonowany jego jakością. Przypadki takie traktujemy jako reklamację i pojej pozytywnym rozpatrzeniu klient otrzymuje nowy artykuł. 
  • Czas realizacji zamówienia obowiązuje od momentu otrzymania od klienta wszystkich wymaganych informacji, plików itd. Jeżeli zamówienie zostało złożone bezpośrednio na stronie www.ikastetykiety.pl i zaakceptowane, oznacza to, że otrzymaliśmy wszystkie informacje potrzebne do realizacji zamówienia.
 

GWARANCJA JAKOŚĆI
W Ikast Etykiety gwarantujemy wysoką jakość.

  • Jeżeli nie jesteś ustatysfakcjonowany jakością otrzymanego artykułu, możesz go zawsze zwrócić. Jeśli stwierdzimy, że rzeczywiście mogliśmy go wyprodukować lepiej, nowy artykuł otrzymasz bezpłatnie.
  • Jeżeli nie będziemy w stanie wyprodukować artykułu o wyższej jakości, zrobimy co w naszej mocy, żeby znaleść inne rozwiazanie, które Cię usatysfakcjonuje.