Gwarancja ceny
Gwarantujemy, że w sklepie ikastetykiety.pl oferujemy produkty w najniższej cenie.
W przypadku kiedy klient znajdzie identyczny produkt u innego sprzedawcy w niższej cenie niż nasza, otrzymuje u nas ten produkt w cenie oferowanej przez naszego konkurenta, a ponadto dodatkowy rabat w wysokości 10%.
 
Gwarancja wysyłki
Zamówienia wysyłamy na czas - w przeciwnym razie klient nie płaci za produkt i za dostawę (przy maks. cenie do 800 zł.).   
Gwarantujemy naszym klientom terminową wysyłkę z naszego magazynu, ponieważ zależy nam na tym, aby artykuły docierały do nich jak najszybciej.
 
Nie możemy niestety gwarantować czasu dostawy, gdyż po wysłaniu zamówienia nie mamy wpływu na to, kiedy zostanie on dostraczony przez pocztę, czy firmę kurierską. 
 
Gwarancja wysyłki nie obowiązuje, jeśli artykuł został przez nas wysłany teriminowo, ale klient zgłasza, że nie jest ustatyskacjonowany jego jakością. Przypadki takie traktujemy jako reklamację i pojej pozytywnym rozpatrzeniu klient otrzymuje nowy artykuł. 
 
Czas realizacji zamówienia obowiązuje od momentu otrzymania od klienta wszystkich wymaganych informacji, plików itd. Jeżeli zamówienie zostało złożone bezpośrednio na stronie www.ikastetykiety.pl i zaakceptowane, oznacza to, że otrzymaliśmy wszystkie informacje potrzebne do realizacji zamówienia.
 
 
Gwarancja jakośći
W Ikast Etykiety gwarantujemy wysoką jakość.
Jeżeli nie jesteś ustatysfakcjonowany jakością otrzymanego artykułu, możesz go zawsze zwrócić. Jeśli stwierdzimy, że rzeczywiście mogliśmy go wyprodukować lepiej, nowy artykuł otrzymasz bezpłatnie. Jeżeli nie będziemy w stanie wyprodukować artykułu o wyższej jakości, zrobimy co w naszej mocy, żeby znaleść inne rozwiazanie, które Cię usatysfakcjonuje.