facebook
Jesteś tu: >

Zasady postępowania z danymi

- Szanujemy poufność Państwa danych i nikomu ich nie przekazujemy.

- Ikastetykiety.pl posiada ściśle określone zasady postępowania z danymi przesyłanymi nam przez klientów.

Sklep Ikastetykiety.pl dokłada wszelkich starań, aby zabezpieczyć te dane przed jakimkolwiek niewłaściwym użyciem, jednocześnie zapewniając klientom najwyższy poziom obsługi.

  • Ikastetykiety.pl nie przekazuje danych klientów żadnym osobom trzecim.
  • Ikastetykiety.pl nie przesyła danych otrzymanych od osób trzecich do klientów.
  • Klient zawsze może zwrócić się do nas o usunięcie jego danych z list adresowych lub o całkowicie usunięcie jego danych z baz danych ikastetykiety.pl. Wystarczy przesłać do nas wiadomość e-mail, lub skontaktować się z nami w inny sposób. Dane osobowe są przechowywane do czasu otrzymania od nas wiadomości z prośbą o ich usunięcie.
  • Klient może w dowolnym momencie uzyskać informacje o tym, jakimi jego danymi dysponuje ikastetykiety.pl, oraz może wnieść sprzeciw na zasadach przewidzianych w Ustawie o ochronie danych osobowych.
W razie pytań lub komentarzy dotyczących zasad postępowania z danymi osobowymi prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Szanujemy prawo do prywatności naszych klientów i osób odwiedzających naszą witrynę. Podchodzimy do tej kwestii z należytą powagą i wprowadziliśmy wiele zasad, aby zapewnić, że prywatność naszych klientów jest chroniona. Poniżej podajemy więcej informacji, jakie działania podejmujemy, aby to zagwarantować.

Jakie dane zbiera sklep Ikastetykiety.pl?
Sklep Ikastetykiety.pl zbiera i przechowuje dane osobowe osób, które dokonują w nim zakupów lub abonują jego biuletyn. Dane te obejmują imię i nazwisko oraz adres e-mail, który został zarejestrowany. Dane te zapisujemy, aby wysyłać zamówione artykuły w najkrótszym możliwym terminie.

W witrynie Ikastetykiety.pl rejestrujemy dane statystyczne dotyczące poszczególnych stron, które użytkownicy odwiedzają. Dane te nie są przyporządkowane do poszczególnych odwiedzających. Danych tych nie przekazujemy osobom trzecim. Wykorzystujemy dane dotyczące sposobu nawigacji wszystkich użytkowników naszej witryny, aby dowiedzieć się, w jaki sposób korzystają oni z witryny w ujęciu grupowym i na ich podstawie doskonalić witrynę. Nie mamy dostępu do danych, z jakich stron użytkownicy otwierają naszą witrynę, oraz na jakie inne strony z niej przechodzą.

Zbieramy dane grupowe dotyczące tego, jakie produkty cieszą się największą popularnością wśród użytkowników naszej witryny. Dane te wykorzystujemy w celu doskonalenia witryny. Dane dotyczące uprzednich zakupów dokonanych przez klienta mogą zostać przez nas wykorzystane, aby przesyłać do niego atrakcyjne oferty, o ile klient nie zrezygnował z tej opcji. Danych dotyczących dokonanych u nas zakupów nie sprzedajemy i nie udostępniamy w żaden inny sposób osobom trzecim.

Czy sklep Ikastetykiety.pl udostępnia zebrane dane innym?
Sklep Ikastetykiety.pl traktuje dane, które zostały mu udostępnione jako prywatne i poufne. Nie wypożyczamy i nie sprzedajemy takich danych jak imię i nazwisko, adres e-mail, dane karty płatniczej oraz jakichkolwiek innych danych udostępnionych nam przez klientów i odwiedzających nasz sklep, żadnym osobom trzecim. Jedyny wyjątek stanowią sytuacje, w których ujawnienie tych danych jest wymagane prawnie.

W jaki sposób Ikastetykiety.pl zabezpiecza moje dane?
Podjęliśmy szereg działań, aby odpowiednio chronić przekazywane nam dane. Dane osobowe są przechowywane w zabezpieczonych sieciach, a dostęp do nich mają nieliczni, odpowiednio upoważnieni pracownicy. Odpowiedzialność za zbieranie i przetwarzanie danych pozostaje w gestii sklepu Ikastetykiety.pl .

W jaki sposób ikastetykiety.pl wykorzystuje mój adres e-mail?
Adres e-mail jest wykorzystywany w celu identyfikacji klientów i użytkowników. Ponadto wykorzystujemy go w celu prowadzenia korespondencji dotyczącej zakupów lub konkursów, w których dana osoba uczestniczy. Ponadto oferujemy możliwość otrzymywania na podany adres e-mail naszego biuletynu (maksymalnie raz w miesiącu). Jeśli chcą Państwo abonować biuletyn lub zrezygnować z abonamentu, prosimy o przesłanie e-maila na adres: info@ikastetykiety.pl. Ponadto mogą państwo także zrezygnować z abonamentu, odpowiadając na dowolny e-mail przesłany przez ikastetykiety.pl, wpisując w polu temat: REZYGNACJA Z BIULETYNU.

Zgoda użytkownika
Korzystając z witryny Ikastetykiety.pl, użytkownik zezwala na zbieranie danych, na zasadach opisanych powyżej. W razie wprowadzenia zmian zasad postępowania z danymi, zostaną one opublikowane na niniejszej stronie.

Podziel się z nami swoją opinią
W razie pytań lub komentarzy prosimy o kontakt pod adresem: info@ikastetykiety.pl