facebook

Nadruki i etykiety transferowe
Nadruki i etykiety transferowe
Nadruki i etykiety transferowe

Nadruki i etykiety transferowe

 • Wprasowanie w 10 sekund
 • Dowolny tekst
 • Wiele kolorów i rozmiarów
Czas dostawy: 7 - 21 dni roboczych
Koszt dostawy: bezpłatna powyżej 250 zł

Oznakuj odzież imiennymi imiennymi etykietami transferowymi

Nasze etykiety transferowe to doskonały sposób na oznakowanie odzieży w ekskluzywny sposób. Jeśli poszukujesz rozwiązania bardziej praktycznego i trwałego, polecamy nasze naprasowanki.

W przypadku etykiet transferowych na odzież, zostaje wprasowany jedynie wybrany tekst, bez tła.

Etykiety transferowe można stosować na wszystkich materiałach, które nadają się do prasowania.
GOTOWY FORMAT
ZAPROJEKTUJ
Liczba i rodzaj:
Wybierz liczbę:
szt


Typ: (Uwaga: W przypadku zmiany rodzaju projekt zostaje skasowany)

Wymiary:
mm mm

Pamiętaj naciśnij na "Wybierż"

Tło:
ClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipartClipart Swirl Swirl 2 Swirl 3 Heart Blur Converse Crown Men hits Women Retro One Retro Two Retro Three Heart Circle Swirl Swirl 2 Swirl 3
Wpisz swój tekst:
Wybierz rodzaj:
Wybierz liczbę:
Wybierz czcionkę:
Wybierz kolor tekstu:
Cena (brutto) zł


Informacje
 • Można je stosować na bawełnie, mieszankach bawełny oraz wielu materiałach sztucznych, takich jak poliester i Tactel.
 • Pranie z gotowaniem zdecydowanie ogranicza ich trwałość. W przypadku odzieży, która ma być prana z gotowaniem, polecamy nasze naprasowanki.
 • Nasze imienne etykiety transferowe charakteryzują się równie wysoką jakością, jak dostępne w sklepach odzieżowych koszulki z nadrukami.
 • Nadruk nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.
 • Imienne etykiety transferowe można stosować do oznakowania większości rodzajów odzieży, np. kurtek, swetrów, spodni, kołnierzyków i wielu innych.
 • Miękkie i miłe w dotyku, nie drażnią skóry.
 • Wraz z każdą dostawą przesyłamy prostą instrukcję stosowania.
 • Nie farbują.
 • Ok. 5 mm odpowiada tekstowi o rozmiarze 18 punktów w programie Word, ok. 10 mm odpowiada tekstowi o rozmiarze 40 punktów w programie Word, ok. 50 mm tekstowi o rozmiarze 212 punktów w programie Word.
 • Na etykiecie można umieści do 2 wierszy po 18 znaków, jednak w przypadku rozmiaru 50 mm pozostaje miejsce tylko na 1 cyfrę lub literę.


Oznacz odzież naszymi imiennymi etykietami transferowymi, aby do Ciebie wróciła.

W przypadku imiennych etykiet transferowych na odzież zostaje wprasowany jedynie wybrany tekst, bez tła.

Oferujemy imienne etykiety transferowe po bardzo niskich cenach, a poza tym to wydatek, który szybko się zwróci, kiedy wróci do Ciebie zagubiona kurtka, czy sweter.

Łatwe do umieszczenia na odzieży, nie wymagają wszywania. Imienne etykiety transferowe można wprasować na odzież i tekstylia, w ciągu 10-15 sekund, stosując zwykłe żelazko.

 
5/5 - Przeczytaj oceny
Oceny klientów:
 
Prosimy o wpisanie komentarza tutaj


5/5 1