facebook

Stemple wejściówki z logo

Stemple wejściówki z logo

  • Stemple na rękę Stemple wejściówki już od 1 szt. Widoczne w ciemności
Czas dostawy: 11 - 15 dni robocze
Koszt dostawy: Opłata zależna od wagi

Skuteczna, tania i dobrze widoczna kontrola wstępu

Jeśli przed wejściem ustawia się długa kolejka, idealnym rozwiązaniem jest stempel wejściówka z kolorowym tuszem lub stempel UV. Specjalizujemy się w profesjonalnych rozwiązaniach w dziedzinie kontroli wstępu, znajdziemy rozwiązanie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze stemple wejściówki to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niedrogiej i skutecznej kontroli wstępu. Jeśli stawiasz na bezpieczeństwo i chcesz zapobiec oszustwom, polecamy opaski na rękę.
 
Ceny:
1 szt.334,00 zł.
2 szt.649,00 zł.
Koszt początkowy na płytę do nadruku 250 PLN (opłata jednorazowa) przy maks 10 cm2, w przypadku większych rozmiarów dodatkowo 23 zl za cm2.

Cena jest ceną za jednostkę i obejmuje tusz w kolorze czarnym. W przypadku opcji UV naliczana jest dodatkowa opłata 250 zl za każdą pieczątkę.

Klientom zwracamy uwagę, że wszystkie powyższe ceny podano bez VAT-u.

Informacje o stemple wejściówki z logo

  • Dostępne w wersji z kolorowym tuszem oraz znakiem UV widocznym w ciemności. Szybka i łatwa kontrola wstępu. Masz pewność, że wchodzą tylko, ci którzy zapłacili za wstęp. Stemple już od 1 szt. Stemple z tuszem - do 5000-10000 wyraźnych odcisków, jeśli stempel jest przechowywany w szczelnym pojemniku. Zwracamy uwagę, że do stosowania na skórze dopuszczony jest tylko tusz UV (widoczny tylko w świetle ultrafioletowym). Przypominamy, że inne kolory w rzadkich przypadkach mogą powodować reakcje alergiczne.

Zaprojektuj własny stempel wejściówkę, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas imprezy. Stemple wejściówki i stemple na rękę wykonujemy już od 1 szt. w bardzo atrakcyjnej cenie.

 
 Powiązane produkty
0/5 0