facebook

Łatki na odzież
Łatki na odzież

Łatki na odzież

  • Prosty sposób na dziury
  • Estetyczne
  • Proste do naprasowania
Czas dostawy: Czas dostawy More info
Delivery time
Goods are in stock, so if you order on weekdays before 2 pm then we ship the same day. When your order is packed and shipped we will send you a confirmation e-mail.

Koszt dostawy: Opłata za dostawę na podstawie wagi

Łatki na odzież - wiele modeli.

UWAGA! Łatki do naprasowania należy naprasowywać pod wysoką temperaturą po obu stronach ubrania, bez użycia pary. Tzn. po stronie wierzchniej i spodniej. Nasze łatki można stosować jako elementy dekoracyjne oraz do reparacji odzieży, np. dziur na łokciach czy kolanach. Można je także stosować jako elementy dekoracyjne lub naprasowanki, ich naszycie lub naprasowanie na odzież jest wyjątkowo proste. Nasze łatki możesz stosować do reparacji dziurawej odzieży, ale mogą także stanowić estetyczny element dekoracyjny, masz do wyboru wiele pasujących kolorów i materiałów.
 
basket
Added to Cart
 
 
 
Nasze łatki do naprasowania są dostępne z następującymi motywami - Superman (etykiety i łatka), Hello Kitty (etykiety i łatki), Huk (łatki), Captain America (łatki), Ironman (łatki), litery na odzież, łatki w kształcie liter, kwiatki na odzież, gwiazdki na odzież, łatki w kształcie piłki, łatki z piratem, łatki z konikiem, łatki z traktorem, Spiderman na odzież, łatki ze zwierzątkami, łatki z kwiatkami, czarne łatki na odzież, łatki Minions, łatki Frost.

Informacje o Łatki na odzież

  • Wiele różnych rozmiarów i motywów
  • Estetyczne łatki na odzież Łatki na łokcie, Reparacja odzieży
  • Strona spodnia z Vilesofix
  • Łatwe do naprasowania łatwe do naprasowania łatki na spodnie
  • Instrukcja: Ustaw żelazko na temperaturę 150 stopni, przykryj naprasowankę cienką tkaniną przed naprasowaniem. Nie stosuj pary. Zaprasuj, przyciskając przez ok. 30-50 sekund, jeśli jest to możliwe zaprasuj także spodnią stronę ubrania. Odłóż, aby łatka ostygła.

Nasze łatki są bardzo estetyczne i można je szybko naprasować na odzież. Dzieci uwielbiają, kiedy ich ubranka są ozdobione ulubioną postacią czy motywem. Można je stosować na kombinezonach, spodniach narciarskich, na łokciach czy kolanach. Możesz je praktycznie stosować na każdym rodzaju odzieży, także jako elementy dekoracyjne.

 
 Powiązane produkty
0/5 0